Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Gabriell terhességi teszt...

A Gabriell terhességi teszt mennyire mutat pontos eredményt a 35. napon? Fontos!

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, már egy éve. A múlt héten volt a 7 napos szünetem, de iszonyú kevés, inkább kissé barnás vérzésem volt, ami csak 2 napig tartott. Most kedden vettem egy tesztet és megcsináltam, negativ lett, de nem reggeli elsőből, mivel 8kor nyitott a gyógyszertár. kb 2 és fél órát vártam, addig nem ettem nem ittam semmit(egy bögre kávén kívül) hogy ne higítsam a vizeletet. Viszont én továbbra is félek, hogy mégis gond van. az utolsó valódi vérzésem után 35 nappal (nem számolva ugye a múlt heti "vérezgetésemet") kimutatná már a terhességet?

2016. jún. 16. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem utolsó menstruációm április 18-22-ig volt, május 25-én csináltam Gabriell tesztet, nem reggeli vizeletből, ebéd után (ekkor esett le, hogy késik a mensim :D), és rögtön pozitív lett, még a leírt 3-5 percet sem kellett megvárnom.

Mondjuk én október óta nem szedtem fogamzásgátlót, mert terveztük a babát.

2016. jún. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sosem csalódtam benne!
2016. jún. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az... eddig nekem is pontos volt ezért vettem azt, de akkor mitől lehetek rosszul reggelenként? lehet ez a tabletta (Adelle 3 mg/0 02) mellékhatása? 4 hónapja szedem ezt, azelőtt Jangee-t szedtem, de köztes vérzéseim miatt váltani kellett.
2016. jún. 16. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:
En arra tippelek hogy ez a bogyó nem jo neked. En a lyndynettet hagytam abba m szinte elmult tőle a havim. Utana mondjuk megbeszéltük h akar jöhet is a baba :) azóta már nem jön meg meg egy ideig. De neked ugyse ez a célod uh sztem doki és másik gyógyszer.
2016. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!