Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A noi orgazmus hatassal van a...

Diego22 kérdése:

A noi orgazmus hatassal van a termekenysegre? Koze van a teherbe esessel? Ra segit az orgazmus vagy inkabb gatolja a teherbe esest

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Rasegit. De ha nincs orgazmusod is ossze johet a baba! Ha van,az csak plusszba jo...
2016. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%

Annyiból van hatással, hogy esetleg extra peteérés is lehet orgazmustól

(nővéremnek 2 petéjű ikrei vannak, doki szerint 1 hét eltérés van a fogantatásban...)

Gátolni egyáltalán nem gátolja a teherbeesést az orgazmus.

2016. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Csak annyiban segít hogy általa a spermiumok hamarabb kerülnek a méh üregébe (vákumhatás,de gondolom érthető így) ergo időt nyernek. De nem befolyásolja nagymértékben azt hogy valaki teherbe esik-e. Ahhoz egy kiszabadult petesejt és egy jól időzített együttlét és egy sor egyéb tényező kell. Az orgazmus csak megkönnyíti de nem feltétele.
2016. jún. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Nálunk egy évig nem jött össze a baba, pedig mindig van orgazmusom, de nekem mindig hamarabb mint a páromnak. Aztán volt egy olyan együttlétünk, hogy miután a páromnak volt, nekem lett még egy. Nem sokra rá pozitív lett a tesztem. Nem azt mondom, hogy tuti akkor fogant és tuti amiatt sikerült, de szerintem lehetett hozzá köze.
2016. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszotokat mar csak az lenne a kerdesem hogy ugye a pco- az amikor betokosodik a petesejt az orgazmus hatasara akar tobb is megerhet.en pcos vagyok lehet h elvan zarodva a petevezetekem ? Es hiaba van peteeresem betokosodik ? :(
2016. jún. 16. 15:18
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

hujujjjujjj...betokosodik??? az milyen?

a pco és a petevezeték elzáródás egymástól független.

Jah és ha teherbe akarsz esni a pco-t kezeltetni kéne, mert az nem jó!

2016. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A pco azt jelenti nem ? En ezt hallottam igazabol csak tudni szeretnem akkor a 2 onek semmi koze egymashoz ? Nem tudom h pcos vagyok e csak annyit mondott a doki h policisztak vannak a petefeszkembe de nem sok :( nemmtudom mire gondoljak mit tegyek beutalot kell kerjek a dokimtol vizsgalatra ahol megnezik h elvan e zarodva ?
2016. jún. 16. 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:

PCO - policisztás ovárium szindróma

a petevezető elzáródás meg a petevezető elzáródása


Nem ugyanaz.


PCO esetén komoly kivizsgálás kell, mert nem csak a gyerekvállalást befolyásolja. Hátterében az inzulinrezisztencia áll, ami egy egész életre szól, és szénhdirát anyagcsere zavara!


Részletek:

[link]

2016. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!