Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 nappal a mensis előtt...

4 nappal a mensis előtt délután csináltam egy tesztet negativ volt. Lehet ebből még gyerek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges a menstruáció előtt tesztelni. Bármi lehet.
2016. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet még, mivel ilyenkor még semmi sem látszana.
2016. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ilyen korán csak a legsűrűbb reggeli vizelettel van esély pozit tesztelni. Teljesen felesleges volt elpocsékolnod a tesztet délután. Persze, hogy lehet még gyerek.
2016. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem bàntàsbol de ha nemvàrt előtt 4 nappal tesztelsz akkor ne csodàlkozz hogy nega lessz,nem gèpek vagyunk hogy mindenkinèl halvàny pozi lessz nem vàrt előtt 4 nappal.Nekem pl 14 napon lett extra halvàny a tesztem ès biztosra tudom hogy mikor fogant mert inszem volt,attol hogy màs koràn tesztel pozit az nem azt jelenti hogy a te szervezeted is ugy működik mint másè,mivel koràn vagy mèg ezért simàn lehetsz mèg terhes csak valoszinű korán teszteltèl.Sok sikert
2016. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!