Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step terhességi teszt....

One step terhességi teszt. Mindig van ez a halvány második vonal?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen lett a tesztem, nem tudom képen látszik -e,élőben rögtön előjött egy extra halvány vonal, száradás után is ott maradt.

Ez a teszt mindig ilyen becsapós, vagy terhességet jelezne?

Nem tudom mikor volt peteérésem, mert ebben a hónapban össze vissza ingadozik a görbém, ciklus elején is volt egy nagy hőfelugrás, és közepében is.

Babát szeretnénk, és heti kétszer általában együtt is vagyunk.

Ha az utolsó hőugrást nézem még csak harmadik dpo vagyok, úgyhogy azt még nem mutatná.



Köszönöm


2016. jún. 23. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ezen nem látok semmit... :(
2016. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült fotózni, élőben is csak nagyon halványan látszik, akkor inkább úgy általánosságban kérdeznék, hogy mik a vélemények a tesztről?
2016. jún. 23. 13:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Én se látok semmit rajta. De amúgy jobb lenne ha 2 naponta lennétek együtt, a heti 2 szerintem kevés.
2016. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, 10 dpo-n lett ilyen a one step, a középső az. csak akkor volt rajta ilyen csík, amikor baba volt.

[link]

2016. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nekem akkor is halványan látszott valami, amikor nem volt baba! Még a férjem is látta. Várj még a teszteléssel, főleg, ha a 2. lehetséges ovu időponttól még csak a 3. dpo-n vagy.
2016. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hogyhogy nekem zöld végű? :) akkor gondolom több fajta van belőle.

Gratulálok a tesztjeidhez, a babához. :)

Élőben nekem is látni, bár nem ennyire az tény, valamivel halványabban, de jól kivehető volt. Csak eléggé elkockásodott a kép minőség amit feltettem.

Köszi a válaszokat!

2016. jún. 23. 13:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Képen nem látom,de te igen és ez a lényeg.

A kék one step nekem mindíg halvány csíkos volt,csak én láttam. De a zöld soha :)

2016. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Es ezen sincs.:(
2016. jún. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!