Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy szeditek az E vitamint?...

Hogy szeditek az E vitamint? Ovuig vagy minden nap?

Figyelt kérdés
Most azt hallottam, csak ovuig kell.

2016. jún. 23. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
én ovu előtt kicsivel kezdtem, a ciklus végéig szedtem.
2016. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ovuig napponta, hogy segítse a peteérést. Elbizonytalanított, amiket olvastam róla az embrió szívére gyakorolt hatásáról. Az ovut segítette egyébként.
2016. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is azt hallottam, amit te kérdező! Én úgy is szedem. Igaz én nem hőmérőzök és ovulációs tesztet se használok, így csak kb. ovuig szedem.
2016. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. ahhoz tenger sokat kellene szedni belőle, hogy baj legyen, de ha félsz tőle akkor szedjél béta karotint (vagy egyél sok sárgarépát) mert annak nincs ilyen mellékhatása, plusz most a napozáshoz is jó, mert nem égsz meg... igaz, kicsit narancssárgás lehet a bőröd, ha nagyon-nagyon sokat eszel. D vitamint érdemes még szedni és B komplexet, mert ezek segítik a felhasználását (egyébként is jó mindegyik terhességhez).
2016. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es, köszönöm, aranyos vagy, de már öt hónapos a babám. ;) Szedtem az E mellé D vitamint is folyamatosan és folsavat szintén folyamatosan teherbeesés előtt, utána Gravidát. Legközelebb is így fogom csinálni, nekünk bevált. :) De köszönöm az ötleteket!
2016. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom csak ovuig szabad. úgy szedtem.
2016. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most voltam dokinál 20 cm-es tüszöt látott viszont 7,5 mm volt a méhnyálkahártya, azt mondta nagyon vékony és szedjek napi 200 E vitamint, uh én most pozi tesztig végig fogom szedni, szerintem a beágyazódást is segiti!
2016. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!