Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baratcserje kapszula tapasztal...

Baratcserje kapszula tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hasznalta valaki? Hol lehet kapni es milyen aron? A ciklusaim pontosak, de a menstruaciom keves. Peteeresem van ugyan, de megse esek teherbe. Ma vagyok a 2. ciklusnapomonn. Ha most elkezdenem, lehet mar ebben a honapban meglenne a hatas? Szerintem csak kicsit alacsony a progeszteronom, prolaktin pedig magas. Azt olvastam, ez pont ezt allitana be. Vajon egy probat meger?
2016. jún. 28. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Baratnom hasznalta, 5 honapig nemjott nekik, kb igy volt mint Te, aztan Ő es a parja IS! E vitamint kezdtek szedni, a baratnom meg baratcserje kapszulat is. Akkor azthiszem dm ben vette maskor meg patikában.

Árat nemtudok akkor 2000ft korul volt.

3eve :)

2016. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az lemaradt h ra ket honapra pozitiv tesztje lett
2016. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia vèlemènyem szerint a Premensbe nagyon kevès barátcserjèt tsrtalmaz,vagy emelsz adagot vagy keresel olyat amiben több a hatoanyag.Az E vitamint énis csak ajànlani tudom mert vastagitja a mèhnyálkahàrtyàt,nekem a dokim mondta hogy szedjek napi 400 mg ot.Igyàl napi 1 deci vörösbort minden;)Sok sikert kivànok;)
2016. jún. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Premenst azért irtam mert ezt terjesztik jobban de szerintem van jobbis nàla.
2016. jún. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En a netaminbol redeltem m ketto volt egyben es ugy volt 5 körüli aron. Persze ezt hosszu tavon terveztem szedni de első hónapban nalam pozinlett a teszt. Igazabol nem tudom h ennek köszönhető vagy masnak m csak par honap volt a próbaidő de türelmetlen voltam;)
2016. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, azt hiszem en is kiprobalom. De most mar akkor megvarom vele a kovetkezo mensit, mert azt olvastam, a ciklus legelejen kell elkezdeni.
2016. júl. 1. 13:03
 7/7 Györgyike2 válasza:
Szia! Meg kérdezhetem mi lett az eredmény? Végül is elkezdted szedni? Én is ezen gondolkozok.
2016. aug. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!