Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mult het kedden (28an) pozitiv...

Mult het kedden (28an) pozitivat teszteltem! Legnagyobb oromomre. De penteken el kellett utaznom Romaba. Tobbi lent?

Figyelt kérdés
Korulbelul ma lehetek az otodik hetben. Bajt csinalok a magzatnak? Holnap utazom haza munkaugyben kellett jonnom es nem mondhattam le. Minden rendben lesz? Csutortok tervezel orvoshoz menni
2016. júl. 4. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajt nem okoztal es semmirol sem maradtal le. A doki ugyse latott volna semmit 4 hetesen, csak visszarendelt volna kesobbre.
2016. júl. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Izgalmamban kimaradt hogy repulovel utaztam. Es h ez nem e gond :)
2016. júl. 4. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet terhesen repülni, nyugi.

Gratulálok! :)

2016. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
16 hetesen simán repültem:) nyilván nyaralni is mentek majd, szóval no para!
2016. júl. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Siman lehet repulni terhesen. 3.szakaszaban is csak, akkor mar orvosi engedely kell.

Nem tettel semmi rosszat. De lassan mehetsz a dokihoz.:)

2016. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11ik héten repültem Londonba majd 5nap utan haza. Semmi gond nem volt és azota sincs :) Nyugi lehet repkedni a problémamentes terhesség esetén! Boldog babavarast!
2016. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom. Ment a zold kez. Ma repulok haza :) aztan csutortok reggel megyek is orvoshoz alig varom :)
2016. júl. 5. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!