Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton pozi teszt, ma...

Szombaton pozi teszt, ma barnázás?

Figyelt kérdés
Mára nem várom. Szombaton facelle teszttel jól látható,el nem teveszthető pozit teszteltem. Ma barnázni kezdtem. Mit tudok csinálni? Doki még nem látna semmit, meg külföldön élek, itt nincs progi pótlás. Magamnak kell megoldanom, amit lehet. Április elején volt vetélésem a 8. héten, műtéti befejezéssel. Van valakinek ötlete, tapasztalata? Kérem, segitsetek, nagyon el vagyok keseredve.

2016. júl. 4. 17:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy gravidat szedek, és iszom a palástfű teát.
2016. júl. 4. 17:30
 2/11 anonim ***** válasza:

E-vitamin is segíti a megtapadást, azt is érdemes kipróbálni.

Nincs progi pótlás? És ha az a probléma?

Sajnos semmilyen vérzés, barnázás nem normális egy terhesség során. Esetleg magánürvosnál többet tudnának segíteni. Vetélés után már szoktak felírni sárgatestpótló gyógyszert, hiszen az elég gyakori probléma és gyakran okoz vetélést.

2016. júl. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Progeszteronhiany okozhatja. Hnap menj be soron kivul bevesznek. Nem jatek.
2016. júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Barnázás=vérzés..pl c-vitamin is jó vérzéscsillapító! Rutascorbin lenne a legjobb.
2016. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, lányok!

Most nincs semmi, szerencsére.

E vitamin, C vitamin van itthon, veszek be.

Holnap ismétlem a tesztet. Tudom, nem kéne, meg hülyeség ismételgetni, de szeretném látni, hogy erősödik-e.

2016. júl. 4. 21:03
 6/11 Erika87Nyh ***** válasza:
Szerintem nem hülyeség tesztelni. Ha más nem,megnyugtatáskènt. E-D vitamint,Rutascorbint szedj a terhesvitamin mellé. A progeszteront meg valahogy próbáld meg beszerezni,bár nekem úgy jött meg hogy szedtem. Sok sikert!
2016. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezesetben nem hulyeseg tesztelnI. Mindennap szedd a vitamint.
2016. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Hol elsz? En is kulfoldon vagyok. Itt sem foglalkoznak ezzel. De en talaltam egy profi orvost. Ha gondolod irj. Segitek. Rajtam segitett. !!!
2016. júl. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A barnázás megszűnt teljesen szerencsére. Beszedtem a vitaminokat, amiket javasoltatok :) Iszom tovább a teát, szerintem is sokat segít nekem. Előtte nem estem teherbe másfél évig, aztán a vetélés (mindez tea nélkül), most a második teás hónapban összejött a baba.

Ma újra teszteltem, és sokkal erősebb lett a második csík, majdnem olyan erős és vastag, mint a kontroll csík. Ezt jó jelnek tekintem.

Találtam a neten egy magyar orvost, aki itt praktizál kint. Hozzá bejelentkezem.

Drukkoljatok, hogy minden rendben legyen, és még egyszer köszi a jó tanácsokat!

2016. júl. 5. 12:35
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon drukkolok! Jó hír hogy szép pozi a teszt :) Majd jelentkezz! Aki meg lepontozott,annak köszi! 4# voltam
2016. júl. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!