Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A digitális Clear blue (fogamz...

A digitális Clear blue (fogamzás jelzős) már kimutatná a terhességet, ha más teszteken már halvány de határozottan kivehető vonal van?

Figyelt kérdés

A nem vártam szombaton volt esedékes nem jött meg hála istennek . Szombaton már pozit teszteltem. viszont van itthon még egy clear blue, és a kérdésem lenne, ha holnap reggel megcsinálnám, akkor már az is mutatná ? ((ezek a teszt csíkok sem voltak írtó erősek, de rendesen látszódtak a csíkok))

Az oka: Ezt a tesztet szeretném a párom kezébe adni ... :)


válaszokat előre is köszönöm !



2016. júl. 5. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem látszana. :) Arra figyelj, hogy a digi clearblue 1-2 nap alatt lemerül, és nem fog látszani rajt semmi. :)
2016. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szia , köszi a választ,

ezt tudom , hogy sajna csak 24 óráig látszik , de ha holnap reggel mutatná a teszt már akkor odaadnám a páromnak :)

2016. júl. 5. 12:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akar mar most is megcsinalhatod. En este 8kor csinaltam, amikor masodik napja kesett. Es igen, lemerul, nekem kb 24 orat birt
2016. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor lehet hogy gyűjtök egy kis vizeletet 2-3 órán keresztül , nem iszok és nem pisilek és akkor megcsinálom :) és akkor már este oda is adhatnám :))))
2016. júl. 5. 12:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én aznap csináltam,mikor meg kellett volna jönnie, esti vízeletből,kimutatta már szóval neked már biztosan ki kell
2016. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek a választ! nagyon izgulok ! :) Na akkor most már gyüjtögetek ! :))))


köszi nektek :)

2016. júl. 5. 12:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Megcsináltad?
2016. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok !


Igen, megcsináltam , de végülis csak ma reggel, nagy volt az öröm, mert kimutatta, és olyan édes volt el is érzékenyült a párom :)


Hatalmas a boldogság !!!


Köszi csajok !!!

2016. júl. 6. 09:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Dejó, gratulálok! :)
2016. szept. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!