Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy be kellene gyógysz...

Lehet, hogy be kellene gyógyszerekkel állítani a szabályos ciklust vagy csak legyek türelmesebb?

Figyelt kérdés
Fél éve nem szedem a Yasmielle-t, azóta ugyan olyan rendszertelen a ciklusom, mint gyógyszer előtt, sőt az első ki is maradt,4 hónapja próbálkozunk babával, de semmi eredmény.
2010. ápr. 15. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem cickafarkfű teával sikerült beállítanom a ciklusomat,pedig akkor még szopizott a 18 hós fiam.egy hónapig minden nap megittam 1 pohár teát(az elején 2 pohárral,de baromi rossz volt így maradtam a reggeli ivásnál)1 hónap után 2-3 nap késéssel megjött,utána 2Xteljesen időre majd ezután belekezdtünk a babagyártásba,és egyből sikerült.hozzáteszem,hogy a középső fiam inszeminációs(2 évig próbálkoztunk előtte),és szopizott amikor terhes lettem.szóval nekem egyértelműen a tea segített.gondolom nem mindenkinél jön be,de szerintem próbáld meg,vesztenivalód nincs vele.Ha nem sikerül akkor menj el dokihoz!
2010. ápr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mit jelent pontosan, hogy szabálytalan. mert ha általában 25 és 35 nap között van valahol, az még nem gond. attól még nyugodtan lehet peteérésed, csak mindig más időpontban.
2010. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az utolsók 31,34,35 naposak voltak
2010. ápr. 15. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:

:)


igen, sejtettem. rosszul értelmezed a szabálytalan fogalmát. nem csak az a szabályos, ami a biosz könyvben leírt 28 napos. :)

teljesen rendben vannak a cikluaid, de aggódj!


és még mielőtt rosszul értelmeznéd a meddőség fogalmát is: átlagos idő, amíg egészséges pároknak sikerül a baba: fél év. tehát ha most nektek sikerül, még mindig átlagon felüliek lesztek. türelem. fog jönni az a baba

2010. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!