Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vélemények erről a görbéről?

Vélemények erről a görbéről?

Figyelt kérdés

ciklus min. hossz 26 nap, max. hossz 31 nap. Most a 29 napnál vagyok. csüt. óta (37 ébr. hőtől kicsit meg vagyok fázva)

Így reménykedhetek, hogy összejöhetett a baba, vagy a megfázás ennyire bezavarhat? nem szedek rá gyógyszert,és a legfőbb tünet az orrdugulás.



2016. júl. 11. 07:44
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


itt a görbe is!

2016. júl. 11. 07:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Tesztelhetsz, hiszen már a 17. Dpo-n vagy megfázástól függetlenül. (Szerintem jól húzta be a gép)
2016. júl. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :) a multkori "becsapás" a 31 napos ciklus miatt nem akarok a dolgok elébe menni, bár akkor nem mértem hőt...ovu teszteltem, és akkor 18(!) napos luteális fázis jött ki :O

bár lehet az ovu teszt nem is igazán volt pozi :)

2016. júl. 11. 07:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Jujjjjj. Hogy birtad ki hogy meg nem teszteltel? Nekem a 11 dpo n amikor meg mindig 37 volt a hom folyamatosan mar csinaltam a tesztet. Eros hatarozott ket csik lett. Lassan 8 eves a lanyom. 🤗🤗🤗 szurkolok neked is. 🤗
2016. júl. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! gratulálok a gyerkőchöz :)

utoljára 2 hónappal ezelőtt a 13-14 dpo.-n csináltam tesztet... negatív lett persze...aztán 5 nap mulva meg is jött :( nagy csalódás volt. Ezért nem tesztelek még.

köszönöm a drukkolást! :)

2016. júl. 11. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!