Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 hetes lehetek eddigi terhesé...

8 hetes lehetek eddigi terheségeim során nem volt tünet. Ma sokat hánytam, szétszakad a fejem, fázok mint a kutya, fáj a gerincem és szédülök. Ez inkább vírus igaz? Itt csak bunkó ügyelet van!

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Öhm, hát ha most nem lenne hidegfront, azt mondanám, talán vírus, de szerintem ez mind lehet terhestünet, leszámítva, hogy fázol. De ugye erős lehülés van. Lázadat mérted? Mert ha csak hőemelkedés, akkor az teljesen normális, a terheseknek 37 körüli a hőjük. Egyébként meg próbálj örülni a tüneteknek, erős a baba.
2016. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
37.7 Normális terhesség alatt ez a hőemelkedés?
2016. júl. 16. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:
37,7 nem normális terhesség alatt sem. Valószínűleg vírus. Maradj ágyban egész hétvégén, és a folyadékpótlásra ügyelj.
2016. júl. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egy picit magas, valószínű valamit bekaptál, de ne ijedj meg! Pihenj sokat, igyál sok folyadékot és feküdj!
2016. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sztem van vmi virus. En nem vagyok terhes de hasmenesem van, iszonyuan faj a fejem, szedulok es hanyingerem van.
2016. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Felment 38-ra elmentem ügyeletre. Az aszisztens egyből gyógyszert javasolt, kijött az orvos azt mondta csak algopirint lehet terheseknek lázra.

Gyakorlatilag én állítottam fel a diagnózist, a doki semmit se mondott, még cigarettát is a szájába vett, éppen nem gyújtotta meg az orvosi szobában:)Szóval hűtőfürdő, de nem úgy mint általában, sokkal gyengébben.

2016. júl. 16. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!