Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amazon plus terhességi tesztet...

Amazon plus terhességi tesztet használtatok már?

Figyelt kérdés

Vettem ma egy ilyen tesztet, 10-es érzékenységű és ilyen lett


[link]


másnak is lett hasonló?


2016. júl. 18. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez negatív. csak azért téveszt meg mert ott ahol kell lenni a Teszt csíknak ott más a Papir mert olyan indikátor van ott ami a hcg hormonra reagál... Késik már a menzid? Próbáld a Facelle tesztet. Nekem 38 napi késésnél lett pozitív a teszt előtte csak hómező vagy annyira halvány hogy nagyítóval kerestem. Azért drukkolok. 22 N 15 hkm
2016. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Késik....múlthónapban kimaradt, és már az e havinak is meg kellett volna jönnie még 13-án de egyenlőre csak ott tartok, hogy a várt napján elkezdtem "maszatolni" nem görcsölök, nem ment át vérzésbe a dolog...napjában 2 csepp barna valami és ennyi. A doki kérte hogy 2 naponta teszteljek. Nincs szabályos ciklusom és már inszeminációra készülnénk...:)
2016. júl. 18. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia èn tegnap ès tegnapelőtt teszteltem ilyennel. Nekem időn túl jelent meg mindegyiken (összesen 3 db-on) egy nagyon halvány de látható rózsaszin csík. Időntúl kb 30- 45 perc elteltèvel. Megtennèd hogy megnèzed a tièdet, hogy száradás után van-e rajta második csík. Fèlek hogy ez a teszt ilyen fajta, hogy száradás után csík marad rajta. Kèrlek írj! A fotót hány perc után csináltad?
2016. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia! Egy percen belül lett ilyen. Akkor is fotòztam. Mèg rajta maradt a csík csak màr a hàttèr beszàradt. Sàrgàs
2016. júl. 18. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Azt írod maradt a csík, de ilyen fehèr maradt mint a kèpen, vagy rózsaszin? Èn a 10. Dpon teszteltem vele.

2016. júl. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ilyen fehèr maradt. Te viszont koràn teszteltél! Várd meg míg kèsik legalább egy napot! Tudom tudom, hogy nehéz megàllni ès úgy is csinálsz mèg egy rakattal a nemvártig de csak idegeskedni fogsz
2016. júl. 18. 19:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Ès igazad van. Korán teszteltem.
2016. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!