Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Egy héttel előbb, mielőtt még megjönne, el kezdett szúrni az alhasam, fájt, puffadt, a melleim is érzékenyek lettek, pattanások is megjelentek stb. Olyan érzés volt, mintha meg akarna jönni, a "tünetek" is erre utalnak. Aztán eljött a nap, de nem jött meg, és már a harmadik napja késik. Sűrűn járok pisilni mostanában, a mellem pedig ugyanolyan érzékeny, mint egy hete. A méhem már kevésbé szúr, de előfordul. Ma veszek tesztet, reggel megcsinálom. Szerintetek? Valaki volt hasonló helyzetben?
2016. júl. 18. 12:59
1 2
 1/15 anonim válasza:
A teszt mond majd szinte tutit,de voltam ilyen helyzetben. A stressz váltotta ki nálam, h késett.
2016. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Csak a teszt a biztos. Nekem akkor volt ilyen amikor terhes lettem de ezt okozhatja stressz is. A teszt segít eldönteni.
2016. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Stresszes vagyok mostanában eléggé, így lehet, hogy az az oka.
2016. júl. 18. 13:59
 4/15 anonim válasza:
Akkor igen,szinte biztos h az az oka. Megcsináltad már a tesztet? Mit mutat?
2016. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Még várok pár napot, hátha megjön, de mindenképp leírom majd az eredményt.
2016. júl. 18. 14:47
 6/15 anonim válasza:
Köszi :)
2016. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én köszönöm a válaszokat! :))
2016. júl. 18. 15:06
 8/15 A kérdező kommentje:
A teszt negatív, de a tünetek még mindig vannak, és nem jött meg azóta sem. Tenyleg csak a stressz lehet? Remélem az lesz, nem valami ciszta. :(
2016. júl. 19. 07:08
 9/15 anonim válasza:
Nekem még akkor volt ilyen,mikor cisztám volt. Vagyis nem is tudom már pontosan, a tüsző nem repedt meg, amia által elindulhatott volna a vérzés. Akkor azt mondta a doki,h majd távozni fog menstruációval,és h pici bőr szerű darabok lesznek enne. És így is lett. Menj el orvoshoz minél előbb
2016. júl. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!!
2016. júl. 19. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!