Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Elozo honap mensim utolso napja (junius 14) ota eltelt 28-9nap addig az egyuttletig amikor nem vedekeztunk kb 10percig.(julius 13) es azota ingerult hamar faradt es támadékony vagyok.kb 3napja reggel es este irto hanyingerem van...ma reggel(julius 18) hanytam is..mit tegyek? Terhes lehetek?

15vagyok..:'( :(

a negativ,szitkozodó kommentektol kerlek hanyagoljatok


2016. júl. 19. 00:28
 1/5 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
64%
A tüneteid koraiak lennének, ettől függetlenül lehetsz terhes. Legközelebb védekezzetek ne csak a terhesség miatt, hanem a nemi betegségek miatt is.
2016. júl. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Csak megijedtel. Ezek a tunetek sokkal kesobb jelentkeznek. Am nem 100 hogy nem vagy terhes, de ezek a jelek csak az idegessegtol vannak. Viszont elmehettel volna egy nodokihoz feliratni esemeny utanit mert menzi utan 14 nappal szexelni eleg bator. Menj el mindenesetre orvoshoz hatha tud mondani valamit.
2016. júl. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Vedd fel plépofát, menj be a gyógyszertárba és vegyél egy tesztet,nyári szünet van, gondolom ráérsz erre is. Mindenesetre biztos,hogy nem leszel már az együttlét napján rosszul a terhességtől.(Fáradt,ingerült etc..) 15 éves vagy, nálad még semmi nincs beállva, nemhogy a menzesz..
2016. júl. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szóval most kéne megjönnie, de nem jön, és vannak terhességi tünetek...


A helyedben vennék egy tesztet.

Ha negatív, megnyugszol, és egy csapásra elmúlnak a tünetek, és az sem kizárt, hogy meg is jön, ha már csak a stressz miatt késik.


Ha pozitív, akkor sürgősen beszélj a szüleiddel, vagy legalább anyukáddal, mert ez nem játék!

2016. júl. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha júli 13-án nem védekeztetek, akkor még a teszt nem mutatja ki, ha terhes lettél. Várj még egy hetet, akkor már valószínűleg kimutatja a teszt, de addigra lehet már meg is jön.

Ha megjön, akkor ez legyen egy nagyon jó tanulópénz, hogy amíg nem akarsz babát, addig MINDEN alkalommal védekezz, ne hidd el a dumát, hogy "nyugi vigyázok, nekem nincs előnedvem, blablabla," MINDIG védekezz, mert könnyen keresztbe törheted, vagy legalábbis nagyon megváltoztathatod idejekorán az életed.

Egyébként teljesen felesleges 15 (??) évesen szexelni, bővel elég lenne még csak az egymás testével való ismerkedés, ha már ilyen jellegű igényetek van...

Remélem nem lesz semmi gáz...

2016. júl. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!