Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Kérdésed túl...

Terhes vagyok? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.

Figyelt kérdés
Petefészek szurka 4 nappal mensi elott,szedules,derékfájás, a hom viszont csak 36.Lehetséges mégis? Péntekre nem várom.Mellfájdalom is volt, de hetvegen elmult,azota nem faj, peig mensikor utolso napig szokott.

2016. júl. 20. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Akarmi lehet.
2016. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az az atlag hod? Ovukor emelkedett?

Babahoz magasabb ho dukálna.:(

2016. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem szoktam mérni..de akkor inkabb nem élem magam bele..:(
2016. júl. 20. 16:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy hőmérésből semmit sem lehet leszűrni, csak azt, hogy abban a pillanatban nem vagy lázas... Menzeszkor kezd el mérni minden nap és akkor mutathat valamit, pl nincs peteérésed, vagy trifázisos a ciklusod, vagy bármi egyebet. A többi "tünet" lehet az időjárástól, vérnyomástól bármitől. Aki babát szeretne, hidd el nagyon bele tudja élni magát a tünetekbe és sajnos ilyenkor jönnek a legnagyobb csalódások! Ezek alapján én semmiképp sem mondanám, hogy terhes vagy, de ha tesztek érte, akkor természetesen lehet, hogy az vagy/leszel! Csak ezekből ennek az esélye 50-50%.

Drukkolok!

Üdv,

20hkm

2016. júl. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!