Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Június 20-án (ekkor kezdődött) jött meg utoljára, majd július 3, 14,15-én voltam együtt a párommal. 15-én fél napig erős szúrkálást éreztem a petefészkemnél. 2 napja késik a mensim, és 2 napja csináltam egy x epil tesztet ami nagyon halvány pozitívat jelzett. Korai lenne még plusz teszteket csinálni? Bizakodhatok egyátalán?

2016. júl. 21. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Havany pozi.. ha tenyleg az akkor mi a kerdes?
2016. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Ha pozitív miért kételkedsz és minek kell több teszt?
2016. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csinálj holnap reggel is,és ha erősebb a csík,kérj időpontot dokibácsihoz!
2016. júl. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok!! :)

Többb teszt? Én megértem... én is 3-at megcsináltam még aznap egymás után, aztán rá 2 hétre mentem dokihoz, addig meg minden nap, annyira nem tudtam elhinni.

2016. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket! :) Azért vagyok kissé szkeptikus, mert ha a júli 3-i együttlét eredménye, akkor nem kéne erősebb csíkot jeleznie a tesztnek? A szombati görcsölés is furcsa volt.. Mindenesetre holnap reggel is csinálok egy tesztet és meglátjuk. :)
2016. júl. 21. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem nem biztos. Meg ha annak az eredmenye akkor a spermiumok lehet h vartak 2-3napot mire megerett a prtesejt., es annyival kesobb indult a folyamat
2016. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!