Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez negativ vagy pozitiv...

Ez negativ vagy pozitiv szerintetek? Bicsanat hogy nem tudom eldonteni de a neten lattam par kepet es azt irta ra higy igy mar pozitivnak veheto.

Figyelt kérdés
[link]
2016. júl. 24. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia,szerintem 2 nap mulva ismételj,valami mintha derengen.
2016. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Én is látok valamit nagyon halványan, osztom az első hozzászóló javaslatát, pár nap múlva ismételd meg a tesztet.
2016. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha plusz jel a terhes, akkor pozitív. Látszik.
2016. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is latszik, valoszinuleg pozitiv. De amikor ilyen tesztem volt en nem biztam el magam, masnap ismeteltem a biztonsag kedveert es az mar egyertelmubb volt.
2016. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Latszik Ott valami.. Ha eloben erosebb akkor foleg pozitiv de majd a kovetkezo egyertelmubb lesz.
2016. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. 2 nap mulva ujra tesztelek. Ilyet csinaljak vagy mas felet szerintetek?
2016. júl. 24. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:
ez pozi kitartas de csinalj majd par nap mulva;]
2016. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanilyen tesztet használj, akkor fogod tudni összehasonlítani a változást.

Látszik valami! Várj azért 2 napot, úgy jobban fogod látni.

En is kb ilyennek indultam, egy hét múlva olyan erős volt, mint a kontroll csík.

Drukkolok, és várjuk az újabb teszteket! :))

2016. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!