Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még terhes? Több lent.

Lehetek még terhes? Több lent.

Figyelt kérdés
Holnapra nem várom,folyamatos mindjárt megjön érzesem és enyhe hasgörcseim vannak tegnap óta...Ami fura nalam,hogy nem fájnak a melleim,egy héttel menzesz elött már csak melltartóban tudok aludni,mert majd leszakadnak... Ma már nem bírtam magammal és teszteltem,full negatív (délutániból). Azért van még remény? Valaki hasonló tapasztalatokkal?

2016. júl. 24. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Nekem hát nap késés után lett pozitív.

Hétfőre nem vártam, persze előtte is teszteltem, és semmi.

De késett...

Csütörtökön még full negatív volt a teszt. Pénteken akartam menni dokihoz, de felhívták szülni.

Szombat reggel már pozitívat teszteltem.

Most 8 hetes terhes vagyok.

2016. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm és gratulálok a pocaklakóhoz 😊
2016. júl. 24. 20:52
 3/4 A kérdező kommentje:
2 különböző márkájú (Sensan és X-epil) tesztem lett egy fél órája,halványan de pozitív. Örülhetek ugye? 6 napja késik...
2016. júl. 30. 20:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2016. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!