Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két pozitív teszt után negatív?

Két pozitív teszt után negatív?

Figyelt kérdés

Meg kellett volna jöjjön, de csak barnázás volt kevés vérrel. Rá két napra csináltam egy tesztet, pozitív lett. Vártam még két napot újra teszteltem, az is pozitív lett, viszont a csík semmit nem erősödött. Vártam egy hetet, egy másik fajta tessztel újra teszteltem, az full negatív lett.


Mindegyik reggeli első vizeletből volt. Mi lehet ez? Felszívódás lehetséges? Nem szedek hormon tartalmú gyógyszert, amiben hcg lenne. Pajzsmirigyem rendben van. stb



2016. júl. 24. 19:11
 1/6 anonim válasza:
Nőgyógyász
2016. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz
2016. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha következő alkalommal, mikor esedékes megjön rendesen, nem megyek orvoshoz. De mi lehetett ez?
2016. júl. 24. 21:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a csík nem erősödött, sőt, van negatív teszted is, akkor ún "kémiai" terhességed volt. Azaz elindult valami, de mégsem sikerült rendesen a beágyazódás, és megszakadt.

A terhességek nagyon nagy %-a végződik így. Amíg nem voltak ilyen érzékeny otthoni tesztek, ezek nem is derültek ki. A hcg szint a nemvárt napján kb 100, vagy afelett, ezek a tesztek akar 10 körül is pozitivat mutatnak.

2016. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kémiai terhességnél nincs vérzés? Mért és sem a pozitív sem negatív teszt után nem véreztem.
2016. júl. 24. 21:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt kémiai terhességem, két egymás követő nap pozitív teszt majd 3. naptól negatívakat teszteltem és majd csak 10 nap múlva jött meg apozi teszthez képest
2016. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!