Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességre van esély?

Terhességre van esély?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a barátommal és kiszakadt a gumi, úgyhogy belém jött minden "anyag", a menstruációm előtte 2 nappal múlt el, de évek óta nem rendszeres, ezért nem tudom hogy mikor mi zajlik le bennem. Fogamzásgátlót soha nem szedtem. Lehet ebből terhesség?
2016. júl. 24. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

*Sóhaj*

Igen, általában attól lesz terhes a nő, ha "belé megy minden anyag". Mikor volt az akció? 72 órában benne vagy még?

2016. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:

Lehetni lehet. Gyönyörű dolog a női test, bármi megeshet benne. Igaz, hogy nem túl nagy a sansz, de nem vagyok doki szerencsére.


26/F

2016. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Deflohelp ***** válasza:

Komoly esély van rá.

Ha ez nemkívánatos, akkor: Escapelle (72 órás).

2016. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nagy az esély rá.
2016. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdezőknek ajánlom, hogy olvassák el a biológia könyveket amelyeket kihagytak. Sperma a punciba=baba (nyílván nem 100%). De egyébként minek itt kérdezel mérnem szedsz be egy esemény utánit aztán le van tudva...
2016. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!