Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mit jelent? Nogyogyaszati...

Grofa kérdése:

Ez mit jelent? Nogyogyaszati lelet alapjan

Figyelt kérdés

A nogyogyaszati leletemre ez volt irva:

Norm. nagysagu uterus, endometrium vastagsaga 10mm

Bal ovarium 34mm, jobb ov. 33mm

Mko ov-ban sok apro tuszo

Douglasban kp. mennyisegu folyadek

Ep kulso genit., tag huvely, verzes, folyas nincs

Ludtojasnyi, felpuhult uterus szabad kornyezetben tapinthato


2016. júl. 24. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Azt jelenti,hogy orvosnál voltál,de ezeket nem kérdezted meg,mert itt a gyakorin nagyon sok a nődoki,okosabbak vagyunk.
2016. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hmm, a rosszindulatu kommentjeidtol kimelj meg.. Azert irtam ki ide a kerdest, hatha egy epelmeju felnott no tud segiteni, hogy valaszt kapjak a kerdesemre, mivel jun. 3. ota varom a menstruaciom, es meg csak jele sincs..
2016. júl. 24. 22:06
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Pedig igaza van az 1. válaszolónak. Elmentél orvoshoz, de nem kérdezted meg? Akkor minek mentél?
2016. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Nincs terhességre utaló jel, én ezt ovulációnak mondanám, a 33/34 mm-es petesejt nagyon nagy.
2016. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sehol nem írtak 34mm petesejetet. Mert a petesejt nem is lehet akkora.

Azok a petefészkek. Amik tele vannak cisztával. Pcos gyanú.

2016. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az nem petesejt, hanem az ovárium (petefészek) mérete. A petesejtet nem látni ultrahanggal, csak a tüszőt... Jobban járnál, ha orvossal konzultálnál, mert itt az előzőhöz hasonló válaszokra számíthatsz. Esetleg egy terhességi tesztet nem csináltál?
2016. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tesztet csinaltam, negativ. Az orvos azt mondta: vizsgalatok alapjan terhesseg, 2 het mulva menjek vissza controlra. 06.03. Ota nem jott meg, jele sincs. Ma egy nagyon kicsot gorcsolt a hasam, de alig ereztem..
2016. júl. 24. 22:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális nagyságú méh, méhnyálkahártya vastagsága 10 mm (terhességhez ez kevés) bal petefészek 34 mm, jobb petefészek 33 mm. A has legmélyebb részében (ez a douglas, valahol a hüvely és a végbél között van) közepes mennyiségű folyadék. Lúdtojásnyi, felpuhult méh (a felpuhult méh adhat okot némi reményre, ha babát szeretnél) szabad környezetben
2016. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szeretnenk, mar regota probalkozunk, csak eddig nem jott ossze.. Bizunk benne :)
2016. júl. 24. 23:03
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szedjél e vitamint. Segít a méhnyálkahártya megvastagodásában. A 10 mm kevés. 8-as voltam
2016. júl. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!