Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az hogyan lehet, hogy egy nap...

Az hogyan lehet, hogy egy nap halvány pozitiv lett a terhességi teszt másnap meg negativ? Tul korán teszteltem ujra?

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 05:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége,mert egy nap nagyon kevés a hcg kimutatható emelkedésére. Nekem is másnap picit halványabb lett. Nem mindegy mikor végezted és mennyit ittál előtte,lehet hogy hígabb volt a minta. Az is lehet,hogy volt de már nincs,ez sajnos gyakori és normális. De remélem úgy lesz ahogy szeretnéd.
2016. júl. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A tegnap reggel halvány volt ma már negativ,semmi jelét nem észleltem a vetélésnek..javaslat?nagyon várjuk már a kismanot:(
2016. júl. 26. 06:41
 3/15 anonim ***** válasza:
Mensidnek mikor (nem) kéne megjönnie?
2016. júl. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja és a másik, ugyanolyan érzékeny volt a két teszt?
2016. júl. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ugyaolyan Gabriellt használtam,elöző menszeszem 6napot késet ami nem jellemző (egyáltalán) ebben a honapban egy hétmulva kelenne megjönnie.nagyon fura hogy elöző nap pozitiv majd negativ....
2016. júl. 26. 07:35
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem akkor lett ilyen, mikor peteérésem volt.

Egy héttel később ráadásul, mint ahogy számítottam rá. Azt nem tudom, mikor jött volna meg, mert két hét múlva már egyértelmű pozitívat teszteltem.


Előző hónapban neked is hat napot késett, abból vonj le 14-et (luteális fázis), és nagyjából a ciklusban most ezeknél a napoknál járhatsz. Szóval ha megjön, akkor kicsit később számíthatsz rá, ha nem jön meg, akkor tesztelj még egyet. :)

2016. júl. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És pozitivat jelez petéréskor? Szoval akkor nagyon kicsi a valoszinüsége hogy terhes vagyok?
2016. júl. 26. 09:12
 8/15 anonim ***** válasza:

Sajnos igaza van az előttem szólónak. Valószínüleg a teszt az LH csúcsra (peteérésre) reagált, és az idő is stimmel kb. úgy ahogy mondta.

És az is hogy másnap már full negativ.


Sajnos egyes HCG tesztek reagálnak az LH emelkedett szintjére. VIszont ez kb. 1 napig érzékelhető.


Volt velem is ilyen. Nagyon rossz volt, ráadásul 10-*es érzékenységü teszttel teszteltem, tök határozott pozitiv lett. itt is mindenki gratulált. aztán 1-2 nap múlva ugyanilyen márkáju teszt teljesen negatív. :(((

Az a pofáraesés .... Senkinek nem kívánom!

2016. júl. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hàt...most ez nekem is nagy pofon mivel 3honapja hogy probàlkozunk és semmi!kis remény volt hogy talán már teljesen beleéltük magunkat!sajnos:( nagyon remélem hogy mestruàciò nem lessz és akkor tesztelek!reménykedem még picit...
2016. júl. 26. 09:21
 10/15 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.


Én drukkolok neked nagyon...

VÁrj egy két napot és csinálj reggel újra egy tesztet.

2016. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!