Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? (tobbi lent)

Bogláreszti kérdése:

Terhes lehetek? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Altalaban gumival szeretkezunk, de mostanaban eleg sokat csinaltuk anelkul. Egyszer elvezett belem a mult honapban tortent de meg is jott (ha az az volt) Most viszont ebben a honapban gumi nelkul csinaltuk, es altalaban ram elvezett, 9.-re vartam a menzeszem de mèg mindig nem jott meg, elkepzelheto hogy a multhavi nem is menstruacios verzes volt ? Vagy most az elovaladektol teherbe estem.? Mint emlitettem 9.-re vartam a menzeszem es 26.-a van szerintetek ?

2016. júl. 26. 10:06
 1/5 anonim válasza:
Értsétek már meg hogy az ilyen jellegű kérdéseket nem ebbe a kategóriába kell írni!! Nem olyan bonyolult...
2016. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ja, egyébként meg simán lehetsz az, gratulálok!

19L

2016. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azzal nyilván tisztában vagy, hogy védekezés nélkül teherbe lehet esni.


Azzal feltehetőleg nem, hogy a férfiak közel 40 %-ánál tartalmaz komolyabb mennyiségben spermiumokat az előváladék.


Miért nem csináltál még terhességi tesztet?


"de meg is jott (ha az az volt)" - Ha ezt arra érted, hogy kisebb mennyiségű vérzés volt a szokásosnál, az lehetett a beágyazódással járó enyhe vérzés.


Akkor viszont nem 6, hanem már kb. 10 hetes terhes vagy, (a terhesség korát ugyanis nem a fogamzástól számolják, ami nyilván többnyire bizonytalan, hanem az utolsó menstruáció első napjától), szóval több, mint időszerű lenne tesztelned.

2016. júl. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

17 napot elég érdekes lenne késnie.

Minnél hamarabb csinálj tesztet.

Véleményem szerint elég nagy valószínűséggel babát vársz.

2016. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sokan azt mondtak hogy az elovaladektol szinte lehetetlen de ezek szerint nem...es az elozo honapban mikor belem elvezett utana elvileg menstrualtam de mint mondtatok lehet a beagyazodas is..ebben a honapban nem elvezett belem de akkor lehet az elovaladektol..
2016. júl. 26. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!