Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e terhes a baratnom, ha...

Lehet-e terhes a baratnom, ha a csiklojahoz ert az elovaladek? (nagyon hosszu szoveg lent)

Figyelt kérdés

Szoval.Hosszu lesz, elore bocsanat.

Elore elmondom,hogy elbasztam.Nagyon,rajottem.Nem kellett volna,fiatal vagyok az ilyesmihez.Tobbet nem,stresszelek emiatt annyit,hogy ne akarjak semmi tobbet csoknal 40 eves koromig.Minden kritikát varok,elfogadom,meg is érdemlem.Biologiaora stb..Mentsegemre nekem nem volt akivel megbeszelni ezt.

Lenyeg:

Baratnommel ma pettingeltunk, picit tulzasba vittuk,a makkom hozzadorzsoltem a csiklojahoz meg a huvelynyilashoz,de nem hatoltam be.Nem mentem el,csak az elovaladektol parazok.Azt sem ereztem,hogy lenne,de ahogy utanaolvastam,biztos volt elovaladek..Azt olvastam,hogy a sperma elhal a nyilt levegon.Szoval nemigazan lehetett eselye bekerulni a huvelybe,mivel csak a csiklojara kerulhetett,ha volt.A masik..A baratnomnek ma kellett volna megjonnie,szokott neki csuszni.Aztmondta erzi,hogy meg fog jonni,ugy olvastam ilyenkor alacsony a teherbe eses valoszinusege.Az elovaladekban meg ahogy olvastam,nem nagyon lehetett spermium,mivel mielott megtortent a dolog tobbszor pisiltem,furodtem,stb.Szoval nemvaloszinu,hogy terhes lenne.

A kerdes az lenne,hogy kb redukaltam 0-ra a teherbe eses kockazatat?

Bocsanat,hogy ennyit irok,de nem akarom elbaxni a jovojet.O nem párázik ennyire,de nekem mar gorcsol tole a hasam.16/F...Mielott mindenki ramtamad,tanultam..Kicsi vagyok en ehhez,s felek,hogy elcseszem mindkettonk eletet.


2016. júl. 28. 20:54
 1/8 anonim válasza:
100%

Szerintem nyugodj meg

Biztos hogy nem terhes!

2016. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem lesz terhes, nyugi. Persze vigyázzatok, védekezzetek, hisz túl fiatalok vagytok még, de azért ne várjál 40 éves korodig. ☺
2016. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom.Remelem igazatok van.Maskepp mindketten köthetjük fel magunkat kb.Ment a zold kez,ha valakinek szamit. :)
2016. júl. 28. 22:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Ettől még nem lesz terhes. De 7.-8. Osztályban mindenkinek van Biológia órája és ott szó esik a megtermékenyítésről, hogy mi hogyan történik és persze arról is szó esik hogy milyen nemi betegségek vannak meg hogyan védekezz.
2016. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mifelenk Erdélyben legszivesebben mindenki kihagyja ezeket az orakat.S akkor senki nem tud semmit. Hiddel,en is jobban figyelnek ezeken az orakon mint amikor az emesztorendszert targyaljuk ;)
2016. júl. 29. 12:12
 6/8 anonim válasza:
Enis pont ezert stresszelek epp.. Remelem nincs semmi.. A verzes elallasa utani egy nappal mennyi az eselye a terhessegnek plusz a kerdesben emlitett tortenesekkel egyutt? Tudom nem az en kerdesem de enis ezen idegeskedek es szeretnek megnyugodni:)
2016. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Baratnomnek megjott.Remelem veletek sincs semmi gond ^^ Hajra :D
2016. aug. 2. 18:53
 8/8 anonim válasza:
Remeljuk:)
2016. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!