Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztet csinálni...

Mikor érdemes tesztet csinálni? Most jön a következő menzesz, de a legutóbbitól vannak tünetek.

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 07:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha "jön a következő menzesz," akkor felesleges tesztet csinálni. Mi az, hogy a legutóbbitól vannak tünetek?
2016. júl. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a legutóbbi óta terhes vagy, akkor bármikor tesztelhetsz,ki fogja mutatni. Viszont ha negatív, akkor most már várd meg, amíg késik a menstruációd.
2016. júl. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen várd meg a napot, amikor megjönne és csak utána tesztelj! Ha biztos eredményt szeretnél még utánai is várj 4-5 napot! Ügyesen:)!
2016. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Legutóbbi menstruáció óta, derék és iszonyú mellfájdalom. Egyszer egyszer szédülés. Rövid 3 napos volt a vérzés ami kb 5-6 napos szokott lenni. Multheti teszt negatìv
2016. júl. 29. 09:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Mikor kellett volna megjönnie? Mennyi ideje késik?
2016. júl. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4 napja kellett volna, a múlt heti teszt negatív. De miért fájnak a mellwim úgy, hogy majd leszakadnak? A kismellűwk csoportjába tartozom, így elég látványos a duzzattsàg.
2016. júl. 29. 12:52
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi, hogy tegnap volt egy mindjárt megjön kissebb görcs, azóta semmi.de ha terhes lennék, akkor a múlt heti tesztnek is pozitivnak kellett volna lennie, nem?
2016. júl. 29. 12:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, a barátnőm pl olyan típus, hogy még 6 hetesen is negatívakat tesztelt, mire a doki már látta a szívműködést-negatív tesztek mellett. 3 babája lett így már. Mindegyik negatív tesztekkel!!!
2016. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4 nap késésnél még nem biztos, hogy pozitívat kellene tesztelni, múlt héten meg pláne nem. Nekem azt mondta az orvosom, hogy a menstruáció kimaradása után 1 héttel teszteljek, persze én se bírtam ki. De ha még negatív az nem azt jelenti, hogy nem lehetsz terhes. Sajnos a menstruáció előtti tünetek és a korai terhességi tünetek kb azonosak.
2016. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát, kiváncsi leszek. Kb 1 hete teszteltem, de szerintem megismétlem 7végén.
2016. júl. 30. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!