Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy holgy akinek 4 eve...

Van egy holgy akinek 4 eve volt egy missed ab ja. Az lenne a kerdesem hogy ez miatt lehet hogy nem jon a baba hogy mar utana 2 hettel volt nala sex?

Figyelt kérdés
Mutet utan mar 2 hettel volt sexualis elete. Az orvos nem tudja ezt nem mondta el neki. En mondtam neki hogy ettol lehet de nekem nem hiszi el. Hogy adjam tudtara hogy pedig sejtem h ezert nem jon a baba mert tul korai volt az elso egyutt let? Bar az orvos azt mondta neki 3 hetig tilos.... Szerintetek jo a meg erzesem? Es ha elmondna az orvosnak ezt akkor elorebb jutna a baba projektben?
2016. júl. 29. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont két hetet mondtak missed ab után. Elmondhatja, de ezer más oka is lehet. Mióta nem jön össze a baba?
2016. júl. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tenyleg? En azt hittem hogy 6 hetet be kelllene tartani.... Akkor lehet hogy tenyleg nem ez lesz a baj? Akkor lehet hogy butasagot mindtam neki? Szeretne megint babat de nem jon naluk. Nem tudni miert. En erre gondoltam. De akkor ha lehet mar 2 het utan akkor nem ez lesz a baj...
2016. júl. 29. 08:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ez a baj, de azért rákérdezhet a dokitól! De ez attól is függ, mióta nem sikerül a baba! Ha még kevesebb mint egy év, vagy csak pár hónap, az is lehet, hogy nincs semmi gond! Ha több mint egy év,akkor el lehet kezdeni a kivizsgálást! Ja, és amúgy nem minden esetben a nőnél kell keresni a gondot ám!!!
2016. júl. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megerősítem az első válaszolót. Nekem is 2 hét után kellett menni kontrollra, minden rendben volt. Kérdeztem, házasélet? mondta a doki mehet! :)


de ha azóta helyreállt a ciklus, van peteérés is, a hormon értékek is jók... ezt lehet tudni?

2016. júl. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Peteerest figyelik nala azt tudom. A tobbit nem. Csak bocsanat a maradisagomert. De en azt hittem a 6 het az kell igy is ugy is egy ilyen eset utan. De akkor ezek szerint ezt rosszul tudom. Mar 11 hetes volt a pici amikor meg kellett szakitani a terhesseget. Es gondoltam ilyenekere higy nagyobb a seb. Fertozes veszely meg ilyenek. De akkor ezt rosszul tudom. Akkor nem magyarom neki ezt tobbet. Koszonom a segitseget.
2016. júl. 29. 08:49
 6/7 anonim ***** válasza:
A 6 hét az szülés után van. Nem valószínű hogy ez a gond. Ha már több mint 1 éve próbálkoztok mind a ketten mennyetek kivizsgálásra.
2016. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6 het a szules utan van. De ez sem mindenhol. En kulfoldon szultem es addig nem lehetett hazaseletet elni, amig a verzes tartott, plusz par nap varakozas.

Ezt mondtak kb a veteles utan is. Ha a verzes elall, akkor lehet szexualis eletet elni. Nekem ket vetelesem volt, az egyik muvi uton lett befejezve, a masik termeszetes modon es mindketto utan egy-masfel hetig vereztem. Igy a ket het nem tunik korainak.

Elotte a fertozesveszely miatt nem lehet. Nyilvan ha az ismerosodnek lett volna ilyen gondja, akkor azt eszreveszi esorvoshoz ment volna akkor.

2016. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!