Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

A körzeti nőgyógyász kérésemre elvégzi a szükséges hormonvizsgálatokat, vagy csak hosszas vizsgálódás és idő után hajlandó rá?

2008. szept. 29. 19:51  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Még az lenne a kérdésem, hogy hanyadik napon kell elkezdeni pl. a 3 vérvételes vizsgálatot? Holnap fog megjönni, sajnos (már pecsételek, onnan tudom) és érdekelne, nem-e emiatt nem jön össze a baba. Vagyis mikor menjek ilyen vizsgálatra?

# 1/2Időpont 2008. szept. 29. 19:55 Privát üzenet
Mivel nem ismerem a dokidat, ezért csak azt tudom javasolni, hogy keresd fel és beszélj vele. Nem hiszem, hogy olyan nagy kérés lenne egy vérvizsgálatra beutalót adnia. Lehet, hogy még a körzeti orvos is adhat erre beutalot. Nekem a 10. és a 22. napon kellett vérvételre mennem. A 10. napon az LH, FSH értékeket nézik, a 22 napon a progeszteront.

A válaszíró 95%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2008. okt. 5. 14:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A debreceni klinikára szeretnék meddőségi szakrendelésre menni. Beutaló szükséges? És ha igen, kitől kell kérni? (háziorvos, nőgyógyász)
A nőgyógyász mikor tudja legkorábban megmondani 100%-ra, hogy terhes vagyok? Mikor menjek?
Valaki meg tudná adni Szabó Kornél nőgyógyász telefonszámát? (Szeged)
10-11 hetes terhesség teljes bizonyossággal látszik egy sima uh-n, amit nőgyógyász végez?
Élsportoló vagyok és a menzeszem 6 éve nem állt be, nőgyógyász szükséges?
Tegnap voltam először (de valószínűleg utoljára) annál a nőgyógyásznál, akit ajánlottak. Még be sem léptem és már az anyagiakat akarta tisztázni? Ez normális dolog? Szükséges fogadott nőgyógyász?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!