Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A körzeti nőgyógyász kérésemre...

A körzeti nőgyógyász kérésemre elvégzi a szükséges hormonvizsgálatokat, vagy csak hosszas vizsgálódás és idő után hajlandó rá?

Figyelt kérdés
2008. szept. 29. 19:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Még az lenne a kérdésem, hogy hanyadik napon kell elkezdeni pl. a 3 vérvételes vizsgálatot? Holnap fog megjönni, sajnos (már pecsételek, onnan tudom) és érdekelne, nem-e emiatt nem jön össze a baba. Vagyis mikor menjek ilyen vizsgálatra?
2008. szept. 29. 19:55
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerem a dokidat, ezért csak azt tudom javasolni, hogy keresd fel és beszélj vele. Nem hiszem, hogy olyan nagy kérés lenne egy vérvizsgálatra beutalót adnia. Lehet, hogy még a körzeti orvos is adhat erre beutalot. Nekem a 10. és a 22. napon kellett vérvételre mennem. A 10. napon az LH, FSH értékeket nézik, a 22 napon a progeszteront.
2008. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!