Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátcserje segít teherbe esni?

A barátcserje segít teherbe esni?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam a barátcserjéről és nagyon sok jó tapasztalattal találkoztam.Nekem konkrétan nincs menstruációm,1,5 évig szedtem gyógyszert,addig volt és több,mint egy éve abbahagytam,azóta nincs is pont így , mint előtte.Nagyon szeretnénk már babát.Voltam nőgyógyásznál , aki hormontesztet csinált,de rossz lett és tovább küldött egy másik orvoshoz , hogy csináljon ő is egyet,ennek 3 hónapja és semmi válasz.Nem érem el őket telefonon sem.:( Szóval próbálom magamtól megtalálni a megoldást.Lehet esélyem a barátcserjével?

#Barátcserje-teherbeesés
2016. aug. 2. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ez segített-e vagy sem, nem tudom, de én teherbeesésemet megelőzően majdnem 3 hónapig szedtem. A harmadik dobozzal csak elkezdtem, mert megfogant a baba.


Először is: nincs menstruációd? Akkor irány kivizsgáltatni magad, mert hiába a sok hókuszpókusz, ha esetleg nincs peteérésed, de mondjuk van cisztád, miómád, elzáródott petevezetéked, endometriózisod..stb soroljam még?


Rossz lett a hormonteszted és mégsem foglalkoznak veled?! Ez gáz, keress fel egy magánrendelőt, ahol pénzért bár, de hajlandóak odafigyelni az emberre, vagy ha a háziorvosod kellően lelkiismeretes, utaljon be újabb hormonvizsgálatra, plusz endokrinológiai szakrendelésre!


Lehet csak magas prolaktin szinted pl. ami csak szoptatás idején növekedhetne meg, de ha még terhes sem vagy, akkor a teherbeesést nehezíti, ugyanígy ha felborul az ösztrogén-progeszteron szint. Ösztrogén dominancia lehetséges pl. endometriózistól.


De lehet, csak a pajzsmirigyed vacakol, az is képes elodázni a babaprojektet! Ugyanígy inzulinrezisztencia is!


Addig magadtól hiába próbálsz magyarázatot találni, amíg rossz a hormonteszted eredménye! Lehet, helyrehoznák a hormonjaidat, és pikkpakk, első hónapban megfoganna a babád barátcserje és más dolgok nélkül!

2016. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Németországban élünk. A nőgyógyászom nagyon jó,azért küldött el másik orvoshoz,hogy biztos,ami biztos megcsinálja a másik orvos is a tesztet,de erre az eredményre már 3 hónapja várok.Vissza fogok menni az enyémhez, hogy nincs eredményem,de az lenne a legjobb,ha sikerülne ilyen hókuszpókusszal mondjuk mindenféle mesterséges dolog nélkül,ami például lehetne a barátcserje is.Nálunk ez a menstruációs probléma örökletes.Mindenkinek van,volt és szerintem lesz is. :-/ Az a baj,hogy várhatok megint hónapokat az új időpontra.Addig tétlenül nem szeretnék ülni ,hanem mondjuk szedem a barátcserjét. Hátha... Gondoltam már rá , hogy barátcserje teával iszom meg a barátcserje kapszulát és közben méhpempőt szopogatok.:) Viccet félre téve tényleg szeretnék valamit kezdeni ennek érdekében.
2016. aug. 2. 11:34
 3/5 anonim ***** válasza:

"Vissza fogok menni az enyémhez, hogy nincs eredményem..."


Mindenképpen menj vissza! Mert hókuszpókusszal leeht, sikerülne mégis teherbe esned, de ha pl. a progeszteronszinted rossz, akkor meglévő terhességed vetéléssel végződhet! Ezek a hormonok nagyon-nagyon kényes egyensúlyt alkotnak, ha borul valamelyik, akkor az kihatással lehet a többire is! És bizony nem lélegezhetsz fel, ha a baba megfogant, ha továbbra is gond van a hormonjaiddal! Nehogy terhesen jöjjön a nagy kopp, 20. hét előtt egy csúnya vetéléssel vagy koraszüléssel!


"de az lenne a legjobb,ha sikerülne ilyen hókuszpókusszal mondjuk mindenféle mesterséges dolog nélkül,ami például lehetne a barátcserje is."


Nézd, nem gúnyolódásképp írtam a hókuszpókuszt, hiszen én is szedtem. DE! Nekem volt rendes ciklusom, csak pár nap eltéréssel jött meg, egyik vagy másik irányba, de a lényeg, hogy minden egyes hónapban volt mensim, ez nagyon fontos a gyermekvállalás szempontjából.


"Nálunk ez a menstruációs probléma örökletes.Mindenkinek van,volt és szerintem lesz is. :-/ "


Hiába családi vonás, az semmiképp sem normális, hogy nem menstruálsz, akkor valami nem oké!


"Az a baj,hogy várhatok megint hónapokat az új időpontra.Addig tétlenül nem szeretnék ülni ,hanem mondjuk szedem a barátcserjét. Hátha..."



Oké, ártani nem fogsz vele, szedd csak, én csak annyit mondok, lehet, felesleges pénzkidobás...


"és közben méhpempőt szopogatok.:)"


Méhpempő legyen 100 %-os, különben sz**t sem ér! Az igaz méhpempő olyan rossz ízű hogy egymagában szinte elfogyaszthatatlan, ezért keverik mézbe, de az nem olyan hatásos. Javasolnám még a homeopátiát, az is egy próba, vagy pénzkidobás, vagy nem , egy próbát megér, ha a várakozási időben szeretnél valamit mindenképp tenni,de ha valami csoda folytán mégis megfogan a babád, ne felejsd el mondani a nődokidnak, hogy rossz volt a hormonteszted, látnia kell az eredményeket, mert ő fog tudni segíteni az esetléeges terhességmegtartásban. És már most kezd folsavat szedni, hogy mire babásodsz, már a szervezetedben legyen kellő mennyiségű folsav.

2016. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még egyvalamit javasolnék, de ehhez tudnom kellene, hogy az ösztrogénszinted milyen! Nagyon hatásos, de ha magas az ösztrogénszinted, akkor tilos fogyasztanod, mert még jobban megemeli az ösztrogén szintet és bizonyos betegségekben pláne bekavar!
2016. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Legkésőbb holnap megirom az eredményeimet,de most rohannom kell dolgozni. Köszönöm szépet a válaszaidat. Holnap jelentkezem.:)
2016. aug. 2. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!