Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Gravidát szedem és minden...

A Gravidát szedem és minden reggel amikor beveszem hányingerem van töle, ma például ki is jött. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
normálisnak mondható, én is hánytam a Gravidától. Próbáld meg evés közben bevenni két falat között, hátha akkor nem jön ki. Ha mégis akkor próbálj mást szedni. Elevit, vagy Femibion
2010. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm én is gondoltam rá hogy az a baj hogy nem eszek de sajna étvágyam meg 0000000.
2010. ápr. 18. 09:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is normális a hányinger, de csak akkor, ha éhgyomorra veszed be. Én pl. este lefekvés előtt veszem be, akkor nincs hányingerem tőle.

2010. ápr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is először este szedtem, aztán ebéd után, most már reggeli után is be tudom venni.
2010. ápr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Énis mindig rosszul voltam a gravidától. Még hánytam is tőle.
2010. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én is gravigát kezdtem el szedni, de én is szarul voltam tőlle. meg ugy álltalában is. utánna nem szedtem egy ideig, mot megint szedem, de este veszem be, alig várom h elfogyon.

vedd be lefekvés előtt, hátha jo lesz.

2010. ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így van, a grvaidától én is nagyon sokat hánytam. Evés közben próbáld meg, hátha úgy segít.
2010. ápr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is rosszul voltam tőle éhgyomorra (érdekes, milyen sokan!), de mindig étkezés után vettem be, úgy nem volt rossz.
2010. ápr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon regi a kiirt kerdes, de en most olvasom. En is ezt szedem, es nalam is ugyanezek a hanyingeres tunetek vannak, mar undorodom mar ha ranezek is. Amugy vizben feloldom ugy iszom meg, mert maskent nem megy le.
2016. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!