Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? (a többi a...

AbigélKiss kérdése:

Terhes lehetek? (a többi a leírásban)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal június 28-án voltunk együtt és történt egy kis baleset az óvszerrel. Mivel nem voltunk biztosak abban, hogy később nem lesz gond belőle ezért elmentem nőgyógyászhoz aki Escapelle tablettát írt fel. A tabletta bevételét követően 8 vagy 9 (nem emlékszem pontosan) napra megjött és teljesen normális menstruációm volt. Később (pont egy hónappal az aktus után) azért csináltam egy terhességi tesztet ami negatív lett. Azóta kétszer megismételtem a tesztelést (egy hónapon túl) és szintén negatív lett az eredmény. Ugye ekkor mar azért elég biztosan kimutatná a teszt ha lenne valami? (A betegtájékoztatón az szerepel, hogy biztosan az együttlétet követően 14 nappal mutatja ki de ez ugye változhat)

2016. aug. 4. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem, ne aggódj.
2016. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100% hogy nem :)
2016. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tuti nem:)
2016. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2016. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!