Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 negativ teszt es egy pozitiv...

2 negativ teszt es egy pozitiv? Ezt hogyan? 17 eves vagyok es nem szeretnek meg babat.

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 11:48
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
84%

Akkor miért nem védekeztél rendesen?


Álpozitív ritka mint a fehér holló.

Negatív pedig könnyen lehet terhesség ellenére attól, ha korán tesztelsz vagy híg pisiből.

2016. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést, mit hogyan? Hogy lehet, hogy 2 negatív, 1 meg pozitív? Lehet nem egyformák a tesztek, vagy nem egy időben csináltad.

Amúgy meg védekezni kell rendesen, főleg ilyen fiatalon, mikor még nagy gondot jelent egy esetleges terhesség.

2016. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Keves informaciot arultal el errol az egeszrol. Igy pedig nem igazan tudunk segiteni.

Mikor volt az utolso menstruaciod? Mikor teszteltel es a nap melyik szakaban? Ha ezekre valaszolsz tudunk segiteni.

2016. aug. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Mult honap 10.-en kellett volna
2016. aug. 7. 12:32
 5/44 A kérdező kommentje:
Mult honap 10.-en kellett volna megjonnie. Es egy honapja mar kimaradt. De viszont nincsen semmi jele annak hogy terhes lennek csak ennyi hogy kimaradt. A mult havi kimaradas utan ra 2hetre csinaltam tesztet ami negativ lett ra par napra megint egyet ami szinten negativ mindketto reggeli elso vizelet termeszetesen. Es ma is csinaltam az meg pozitiv. De meg mindig nem erzem hogy az lennek. A mai tesztnel eloszor lett egy sotet teszt ami negativ aztan egy halvanyabb pozitiv teszt szoval ket csik.. Cisztara is lehet gondolni?
2016. aug. 7. 12:36
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
És most az elmúlt hetekben is voltatok együtt nem megfelelő védekezés nélkül? Mert amit leírtál arra utal, hogy bár múlt hónapban kimaradt, de akkor mégsem voltál terhes, különben már hamarább kimutatta volna. Szóval ha igazat mutat a teszt, akkor júliusban kellett történnie valaminek...
2016. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Mikor volt az aktus? Szerintem csinalj ma is egy tesztet. Ha pozitiv nagyon valoszinu hogy terhes vagy. Nogyogyasz mihamarabb! Kepet tudsz mutatni a tesztrol?
2016. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
3-4 hete volt az hogy nem vagyunk biztosak benne hogy idoben kivedte. Mert egy re
2016. aug. 7. 12:50
 9/44 A kérdező kommentje:
Mert elnezest hogy igy fogalmazok de kevesnek tunt.. De utoljara egy hete voltunk egyutt
2016. aug. 7. 12:52
 10/44 A kérdező kommentje:
Pontosaban julius 9
2016. aug. 7. 12:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!