Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt a párommal, és túl vagyunk 3 sikertelen inszemináción. Júliusban mentünk volna az első lombikra, de a menstruáciom nem jött meg 3 hete voltam a dokinal azt mondta lát 2 gyönyörű tüszőt. Azóta sem jött meg szerdán tesztelten pozitívat. A clerblue teszt kiirta hogy 3 hetes terhes vagyok. De valahogy furcsa ezt elhinnem de minddnki aztmondja még ne menynnek orvoshoz mert ugysem lat semmit. vagy szerintetek az a tüsző már az lehetett?
2016. aug. 7. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha pozitivat teszteltel,illetve a clear blue digitalis teszt jelezte,hogy3om hetes terhes vagy akkor mi a kerdes? :) Nem ertem...en azert a biztonsag kedveert komzultalnek a dokoval!
2016. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudod 5 éve vártunk erre a csodára és kissé bizonytalan vagyok a dokim is azt mondta hogy biztos hogy az vagyok mert ezek a tesztek nem hazudnak azota már vettem x epilt is gabrielt is azok is kimutatták.
2016. aug. 7. 19:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok :) Mi is 5év után lepődtünk meg,lombikra készültünk és előtte besikerült a lányunk!
2016. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hat persze, hogy terhes vagy! Gratulalok! Ha a Clearblue 3+t irt ki, akkor mar 5 hetes terhes vagy, es en a helyedben pont azert mennek dokihoz, mert ennyit vartatok ra. Legalabb megnezi, hogy jo helyen tapadt-e meg, meg legalabb te is elhiszed, ha a sajat szemeddel latod.
2016. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig nem értem mi a kérdésed?ha minden teszted pozi es az orvos is azt mondta.!!!
2016. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A teszt azt irta hogy 2-3 hetes krb. azért gondolom hogy inkább 3 mert akkor voltam dokinal és akkor latta atüszőt.
2016. aug. 7. 20:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha azt irta ki, hogy 2-3, akkor 4-5 hetes terhes vagy. Olvasd el az utmutatot, ha megvan meg.
2016. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A clearblue a fogamzástól számítja a baba korát, azért kell hozzáadni két hetet, mert a terhességi heteket az utolsó mensitől számolják.

Menj orvoshoz, de szinte semmit nem fog látni, azon ne ijedj meg! Petezsák, max szikhólyag, semmi szivhang 5 hetesen. De ez a normális!

Gratulálok, fantasztikus érzés lehet. Mi csak másfél évet vártunk rá, de csodálatos volt látni, ahogy dobog a szíve, es mozog 8 hetesen. :)

2016. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek. Enis gratulalok nektek es kivanom mindenkinek akinek meg sajnos nem sikerult hogy minnel hamarabb sikeruljon. Nagyon boldog vagyok remelem minden rendbe lessz a tovabbiakban is.
2016. aug. 7. 21:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, terhes vagy!

Boldog babavárást!

Nekünk 7 év után jött össze spontán! Én se hittem el, de igaz!


18 hkm

2016. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!