Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21 napos szokott lenni a...

21 napos szokott lenni a ciklusom ma kellett volna hogy megjöjjön de nem jött meg. A hasam viszont fájdogál mintha meg akarna jönni. Terhesség?

Figyelt kérdés
(32 ciklusi nap) tegnap mivel dolgoztam raktam fel egy tampont. Mikor kihuztam egy nagyon pici vér folt volt rajta. A mellem jobban mondva a melbimbòm fáj és nagyon érzékeny. általába idö elött szokott megjönni pár nappal de késni nem szokott. Lehetséges hogy baba van a dologban?
2016. aug. 7. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet,már ki kell mutatnia!!!
2016. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Holnap minden féle képen csinálok... Köszönöm a válaszod
2016. aug. 7. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
:-D
2016. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mobilról írkál és gyorsan ír :-D :-D :-D

Ha már te nem vagy okos,legalább a telefonod lehetne okos telefon...

A 21 és a 32 ciklusnap között pedig 11 nap van,döntsd már el,hogy akkor hány napos is a ciklusod és mikor kéne megjönnie!

2016. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most akkor hány napos a ciklusod???
2016. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező úgy érti a 32. Napot. Hogy 21 napos a ciklusa. De nem jött még meg neki és már a 32. Napnál tart. Tehát 11 napja késik a menzije!!!! Kedves kérdező csinálj egy tesztet 11 nap késésnél már simán kimutatja a teszt ha baba van. De ha negatív. Akkor menj nőgyógyászhoz mert lehet hogy hormonális probléma.
2016. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogy tart a 32. napon.

Azt írja "ma kellett volna megjonnie" de nem jött. Ha 21 napos a ciklusa, akkor a 21. napon tart. Elvileg. De össze vissza irkal, sztem az se tudja mi az a ciklus, de tuti nem terhes.

2016. aug. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!