Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha három hónapja rendszeresen...

Ha három hónapja rendszeresen megjön, akkor nem vagyok terhes, ugye?

Figyelt kérdés

Szóval, három hónappal ezelőtt voltam legelőször pasival. Védekeztünk, de olyan szinten nem akarok gyereket, hogy azóta mindig rettegek, pedig normálisan megjön a menzeszem (nem barnás folyás vagy pecsételő vérzés, hanem az a normális adag, ami kb. egy hétig tart).

Tudom, hogy hülye kérdés, szóval ne trollkodjatok...



2016. aug. 8. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

nem nem vagy terhes... és kb 3 honapot idegeskedtél el az életedből ahelyett hogy vettél volna egy esemény utánit vagy egy nyomorult tesztet két héttel utána...


Ilyenkor mire gondolsz mikor sajnálod a pénzt és inkább idegeskedsz?

2016. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A mi időnkben még tartottak felvilágosítást a suliban, meg kaptunk valami füzetet is, ami erről szólt. Meg biosz órán is hadovált valamit a tanár. A lányok meg fordulhattak a szüleikhez is, vagy a nőgyógyászhoz, iskolaorvoshoz, bárkihez. Szomorú, hogy előletek úgy látszik, titkolják az alapvető tudnivalókat ezzel kapcsolatban.
2016. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igazából, két napra rá az aktus után megjött, csak valamiért ilyen stresszes vagyok. :D

De köszönöm a választ. :)

2016. aug. 8. 17:26
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es, tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal és nem volt semmilyen tünetem sem. :D Csak mint már említettem, totál stresszes vagyok és ilyen ökörségeket is túlgondolok. :D
2016. aug. 8. 17:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Stresszelés helyett inkább ismerd meg a tested, tanuld meg, hogyan működik.
2016. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De basszus, ha védekeztetek, akkor szerinted hogy lennél terhes? Használjatok óvszert, és kész. Az olyan rémhírek, hogy kiszakad meg mittudomén, szerintem mind hülyeség. Legalábbis ha normális márkát vesztek, pl. Durex. Szóval nem tudom, hogy mit kellene tenni ahhoz, hogy szex közben egy óvszer kiszakadjon.
2016. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ma 17:28


Nem akarok senkit sem riogatni vagy bárkit is megingetni a durexbe vetett hitébe de elöfordult nálam is hogy elszakadt... Szóval nem lehetetlen de tény hogy nagyon meg kell az anyagot dolgozni érte :D

2016. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Tizenéve élek szexuális életet. Soha nem volt rá példa, hogy kiszakadt volna a gumi. Se az olcsó, se a durex, se semelyik. Ha rendeltetésszerűen van használva, akkor kb elszakíthatatlan.
2016. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Egyszer egy fotózáshoz használtunk óvszert, ahol nem az óvszer volt a lényeg, hanem az, hogy 20-30 liter vizet egy helyen tartsunk, majd a terv szerint autóval rámentek volna és a szétrobbanó vizet akartuk fotózni. Valaki hozott pár Durexet, bár először azt gondoltuk, nem fogja bírni. Szóval beleöntöttük a vizet, vagy 30 litert, akkora volt már, hogy 2 ember kellett hozzá, hogy arrébb vigye. Húztuk-vontuk a forró nyári aszfalton, apró, éles kavicsok is voltak alatta, és semmi baja nem lett. Aztán direkt próbáltuk tesztelni, mit bír, és nem lyukadt ki. De ha ki is lyukad, ezeket bevonják valami spermaölő anyaggal is, szóval ha ki is jut belőle a cucc, akkor sem lesz életképes. Persze ettől még 0,0001% esély megvan a terhességre, de ilyenkor mindig azt mondom, hogy vannak, akik hónapokat, éveket próbálkoznak, mire összejön a gyerek, akkor hátha nem kell már annyira parázni ilyenkor, hogy még a szexuális élete is tönkremenjen a hölgynek.
2016. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Deflohelp ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes.


Ami a gumióvszert illeti, feltételezve, hogy előírásszerűen használják, az okozhat kiszakadást, ha nem kellő a nedvesedés, a gumi hozzátapad a száraz hüvelyfalhoz és ezt nem veszik észre.

Nekem több mint száz esetből egyszer fordult elő, Durex Elite volt.

Ha természetes úton nem sikerülne, akkor vízbázisú (!) síkosítót használva elkerülhető a probléma.


Parázás esetén a biztonság fokozható hüvelykúpot is használva.

A hormonális fogamzásgátlók biztonsági szintjét nem lehet elérni mechanikus eszközökkel, ezért érdemes kombinálni őket.

2016. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!