Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tesztek közül a...

Horváthné Vörös Alex kérdése:

Terhességi tesztek közül a clear blue digitális teszt amelyik kimutatja h mennyi idős a baba mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Sziasztok!13 hónapja szültem és még a menstruációm nem jött vissza.(kislányom még altatáshoz hasznalja a cicit) szeretnénk nagyon kistesot de mivel nincs menszesz igy számolni se tudok hogy mikor lenne rá esély hogy összejöjjön. Csináltam par tesztet most egy héten belül mert jöttek ezek a reggeli tünetek rosszul lét stb... Halványan de ott a második csik(x epil 25 mg) ma vettem egy clear blut ami viszont neg. A sima tesztek mar 4 napja ugyan ugy latszik a 2. Csík ha este vagy reggel csinalom akkor ez hogyan lett negativ? Sajnos képet nem tudom hol kell feltölteni.járt már vki így?köszönöm válaszaitokat.

2016. aug. 10. 11:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Rossmannban a Facelle teszt elég jó, lehet, h a Clearblue még nem látja, próbáld még ezzel a fajtának, vagy várj még pár napot, a Clearblue digi elég drága ahhoz, h naponta ellojj egyet. 😊
2016. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hat igen nem olcsó azt nem találom hogy hogy lehet ide feltölteni a képet mert még csak most ismerkedek ezzel az oldalal. :-) Akkor jobban látnátok hogy vegülis miről beszélek;-)
2016. aug. 10. 11:28
 3/23 anonim ***** válasza:
53%
Nekem az xepil nem mutatta vagyis nem volt eldontheto masik teszt mem mutatta a harmadik meg idon tuli pozitiv lett uh vettem digitalisat egybol kiirta hogy 1-2. 😊
2016. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%

Jah es abazolut pontosan szamolta ki a fogamzast

Szerintem vegyel olyat.

Utolso voltam

2016. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
kepfeltoltes.hu itt tudsz feltölteni majd másoldbe a kép linkjét :)
2016. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
16.-ára van idő pontom magán uhra mert alhasi görcsöm van hányinger álmosság neki álltam enni(tobbet) de ezt betudtam annak h korai lenne még vagy mar nem is tudom mit gondoljak nagyon szeretnénk de uhn nem akarunk pofára esni :-\ a kislányomat csak 5 héten mutatta ki a teszt :-D
2016. aug. 10. 11:37
 7/23 A kérdező kommentje:

[link]



Asszem sikerült feltölteni ti is látjátok vagy csak én káprázók

2016. aug. 10. 11:44
 8/23 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt az xepil egyik csik a masik csikon meg semmi nem volt. A digi pedig megmutatta😊
2016. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Imost vettem észre elnézést nem én vagyok koszos az csak egy karton lap amire tettem a tesztet ezt lekelllett még irnom ;-)
2016. aug. 10. 11:55
 10/23 A kérdező kommentje:
Ti is láttok rajta második csíkot vagy csak én?ez most pozitív vagy neg.?
2016. aug. 10. 12:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!