Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Baba? Nem védekez...

Szerintetek? Baba? Nem védekeztünk. A ciklusom 9. napján (15 napja) voltunk együtt. Úgy tartottam hogy 14-16 nap között van pé-m. De ma egy pár pötty barnás folyásom volt.

Figyelt kérdés

A hasam, derekam fáj, mint mikor megjönne. De még semmi, csak reggel az a pár pötty barna. Ma reggel öklendezve, hányingerre ébredtem.

Ha tényleg most jönne meg, akkor pont pé-kor voltunk együtt.

Jó párkapcsolatban élünk, nem gond ha jön a baba (ezért nem védekezünk), de nem feltétlen a baba miatt vagyunk együtt, ettől függetlenül örülnénk neki.

Mikor teszteljek?


2010. ápr. 19. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha már a 15 nap eltelt az egyttülét óta, s baba van a dologban, akkor már esélyes, hogy a teszt kimutassa. Holnap első reggel pisiből csináld meg a tesztet, s írd meg, hogy mi lett:-))
2010. ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocsi: együttlét, ezt akartam írni.
2010. ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor veszek tesztet!
2010. ápr. 19. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!