Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok nekem segíteni...

Tudnátok nekem segíteni abban, hogy ezen a papíron mi mit jelent?

Figyelt kérdés
[link]
2016. aug. 19. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól olvastam le akkor babát vársz. De inkább vidd orvoshoz a papírt
2016. aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Babát?????????? Kedden voltam orvosnàl, ő küldött erre a vérvételre, ultrahang után . Egy szóval sem említette hogy baba lenne
2016. aug. 19. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:

semmi extra nincs rajta. minden értéked normális. a progeszteron szint alapján meg vérzés után volt a vérvételed.


Megnéztek pár alaphormont és ennyi. Gondolom az orvosodnak érdekes, hogy mi van rajta.


Az, hogy babát vársz hülyeség ilyenből megállapítani. Akkor hcg-t is néztek volna.

2016. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem volt vérzésem április óta, ezért küldtek vérvételre
2016. aug. 19. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebből nekünk nem derül ki semmi különös: minden érték normális. Valószínű a dokidnak fontosabb infókat is el fog árulni a papír.
2016. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha április óta nem volt vérzésed, akkor annyit lehet leszűrni a papírból, hogy nem is mostanában fog megjönni, mert a progeszteronod még mindig a follikuláris szakaszra jellemző szinten van, még mindig nem volt ovu.
2016. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elviekben nem jó sem a tsh sem a prolaktin szinted,ha nem menstruàció utàni napokban voltàl,akkor a progeszteron sem.


Teherbeeséshez max 2,5 tsh lehet, de az is sok, ahogy a prolaktin is, a progeszteron hiàny meg egyértelműen azt jelzi,főleg ha nem is volt vérzésed,hogy nincs ciklusod, nem történik ovulàció.

De persze ezt összefüggésében nézik, nem csak ezen adatok alapjàn. Mert ahogy ìrtàk is papìron jók az eredmények,de igazàból nem.

Majd a doki mindent elmond, sokminden lehet.

2016. aug. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
magas a tsh-d. kettő alatt kell lennie.
2016. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!