Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Shettles-módszernek van...

Shettles-módszernek van igazságalapja vagyis ha a peteérés előtt történik eggyüttlét és aztán fogantatás akkor nagy eséllyel kislány lesz ha pedig aznap akkor kisfiú?

Figyelt kérdés
2016. aug. 19. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, gyakorlatilag már nem annyira. Ahogy olvasgattam, nem ilyen egyszerű a képlet, és főleg nem működik senki óraműpontossággal. Én egyébként peteéréskor estem teherbe (legalábbis nagyon valószínű, mert nagyon keveset voltunk együtt akkoriban), mégis kislányom lett.
2016. aug. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mind2 gyerekemmel peteérés napján voltunk együtt az egyik fiú a másik lány.

A 3.még meglepi 😊

2016. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is kíváncsian várom majd mit mutat az uh:)

Mi ugy tünik előtte 3 nappal ugyhogy elvileg kislány..de kisfiúnak is ugyanúgy örülnénk a legfontosabb hogy egézséges legyen.

Utolsó nektek pedig boldog babavárást! :)

2016. aug. 19. 19:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3. nal peteeres elott 3 nappal voltunk utoljara egyutt.tuti,mert aztan apa elment par napra a barataival,En pedig erzem a peteerest minden honapban.

Fiu lett a dragam :Da masodikkal is hasonlokepp alakult.nala is pe elott voptunk egyutt es O is fiu lett.

Talan par ev mulva ujra probalkozunk,es lehet lesz 4 fiam 😂😂😂😂

2016. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. Peteeres előtt 2 nappal, ez 1000 % és 99%ra fiút mondtak a 18 hetes uh-n
2016. aug. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Alig várom hogy kiderüljön a pici neme hogy nálam is megbukott-e az elmélet vagy pont bejött :)
2016. aug. 20. 02:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
menstruáció első napjàtol számolva 12.napon voltunk eggyütt azaz elvileg peteérés elött és kisfiúnk lessz.
2016. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ovuláció előtt 3 nappal történt együttlétből fiam lett. Ovuláció előtt 1-2 nappal és az ovuláció napján való együttlétből lányaim születtek.


Mikor a fiamat terveztük, direkt lányra gyúrtunk, így savasítottam a hüvelyemet, magnéziumban és kalciumban gazdag ételeket ettem ("lányos" étrend), csak és kizárólag misszionárius pózban voltunk együtt és figyeltünk rá, hogy ne legyen nekem jó, mert női orgazmus hatására lúgosabb lesz a hüvely. A veszélyeztetett terhességem miatti gyakori ultrahangozás miatt 100%-ig biztos voltam benne, hogy a baba foganása (ovuláció) előtt 3 nappal voltunk utoljára együtt, utána már csak 10 nappal később. És ennek ellenére mégis pont a második, agyontervezett teherbeesésem alkalmával lett mégis fiam. A nőgyógyászom is hitt a Shettles-módszerben, ő is ledöbbent.

Amikor nem törődtem semmivel, lányaim fogantak fiús napokon végbement szexből, ki tudja milyen pozitúrában (ahogy épp jól esett :)) és normál étrend mellett.


A petesejt választ, ennyi. ;)

2017. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!