Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes kismama vagyok és már...

5 hetes kismama vagyok és már a kimaradt menstruáció elött mindjárt megjön érzésem volt de nem folyamatosan hanem hol elöjött hol elúlott és még mindig érzem, miért lehet? És akkor miért lehetett?

Figyelt kérdés
2016. aug. 31. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ne aggódj. A szervezeted emlékszik hogy mikor kell megjönnie ezért így jelez. Én 22 hetes leszek és még a mai napig jelez.. Addig amíg nem vérzel és nem elviselhetetlen a fájdalom addig nincs baj. Boldog babavárást 😄
2016. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 8 hetes vagyok és én is szinte minden nap érzem. Azt olvastam, hogy nő a méh és tágulnak a szalagok, természetes érzés.
2016. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De az elmaradt mensi elott miert volt olyan erzes? :/
2016. aug. 31. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Természetes és magnézium segít!

Először beágyazódás, onnantól pedig a méh növekedése, ez már nemvárt előtt elkezdődött. Nekem is volt sokáig egyébként, amíg nem találtam meg a Magnosolvot. Ez volt a 4. magnézium amit próbáltam de gyenge volt mind.

2016. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 5 hetes vagyok és konkrétan ovu óta van mensis fájdalmam. Szedtem magnéziumot, de nem hatott, csak hasmenésem lett tőle :S
2016. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!