Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha negatív a tesztem, de...

Ha negatív a tesztem, de akkor mitől késik már 5 napja? Nektek volt már ilyen? Menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én a nődokit ajánlanám!Nem csak terhességtől késhet,de az is lehet,hogy holnap már megjön!
2010. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csinálj 4-5 nap múlva új tesztet, utána doki
2010. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia nekem két hetet késett a 10. nap után nega teszt és tegnap megjött pont a 14. napon

amúgy a doki azt mondta h a 10. napon korai volt a teszt

2010. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valójában, ha 5 napot kesét a teszt ki kelen mutassa. Biztos, hogy nem baba :(
2010. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan, hogy 14 napot késett és minden tesztem negatív lett. Végül kiderült, hogy akkor volt peteérésem, amikor meg kellett volna jönnie és ezért késett ennyit.
2010. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. ápr. 22. 10:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 10 napot késett és - tesztjeim voltak.Elmentem nődokihoz de nem talált semmit,azt mondta előfordul hogy késik a menzi.Egészségileg nem volt semmi bajom.Igazából nem tudta megmondani hogy mitől késhetett.Amúgy a menzid sok minden befolyásolhatja(stressz,életmódváltás,étrendváltozás stb.).Nekem amúgy nem volt semmi ilyesmi szóval ez örök rejtély marad.Persze ha ez rendszeres érdemes kivizsgáltatni magát az embernek.Az is lehet hogy terhes vagy,van akinek 1 hét után mutatta ki a teszt,késői peteérés miatt.Drukkolok ha szeretnél babát!
2010. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megjött, egy kicsit le is betegedtem, lehet, hogy ez befolyásolta.
2010. ápr. 23. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!