Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik, szédülés...

5 napja késik, szédülés hőhullámok gyakori pisilés adott, két negatív eredmény viszont ugyanazon fajta teszttel, igaz nem regeli első pisivel. (medi lab) van olyan akit szintén becsapott már?

Figyelt kérdés
Naon szeretném a babucit.
2008. okt. 1. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
én annyira eggyüttérzek és elsis hiszem hogy szeretnél babucit,csak 2 teszt már nemszokott tévedni pláne nem 5 nap késéssel. a hőd mennyi?
2008. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
De igen is tévedhet a teszt, van olyan hogy három hét késésnél sem mutat semmit!!! bízz magadban , de viszont ha nagyon szeretnél babucit, lehet hogy te produkálod a tüneteket, kívánom, hogy ne így legyen.
2008. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én is reménykedem, nem jo véleményeket hallottam róla,bízom benne h egy érzékenyebb teszt pooz. lesz,egyébként soha nem volt késésem..arra gondolok h még korai lehet..azért köszi a biztatást
2008. okt. 1. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!