Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek azt jelentik, hogy...

Ezek azt jelentik, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Állandó teltség érzetem van, és sokszor vagyok éhes. Két hete voltam kb együtt a barátommal és védekeztünk. A menstruációm még soha nem jött meg. Ezek azt jelenthetik, hogy terhes vagyok??
2016. szept. 3. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Nem. Ez azt jelenti, hogy sokat eszel.


A terhességnek más tünetei vannak és mivel nem védekeztetek, ezért lehetsz terhes, igen.

2016. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 de védekeztünk..
2016. szept. 3. 15:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és 16/L.. De még soha nem volt meg a bajom. Védekeztünk is.
2016. szept. 3. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Már volt ma egy kérdésed, oda is megfelelő válaszokat kaptál. De leírom itt is: a teltségérzet és éhségérzet nem egyértelműen a terhesség jele, ha megfelelően védekeztetek, akkor nincs gond. És ott is leírták neked, hogy érdemes kivizsgáltatnod magad, ha még nem jött meg eddig a menstruációd.
2016. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg, de amíg a vérzésed se jött meg, nem kéne a szexet erőltetni.

Terhességre kicsi az esély. Nőgyógyásznál voltál már? Egyébként testileg átlagosan fejlett vagy? Családban a nők mikor kezdtek menstruálni?


Azt jó ha tudod, hogy előbb van az első peteérésed, aztán az első menstruáció. Ha terhes leszel, lehet észre se veszed. Nagyon helyes, hogy mindig védekeztek!

2016. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#3 hát édesanyámnak anno 12 évesen, ikertesómnak ugy van hogy neki se állt be még, néha meg van néha nem. A sok kérdés csak amiatt van hogy szeretnék megnyugodni..
2016. szept. 3. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!