Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehetek terhes?

Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap el felejtettem be venni a gyogyszert de közben voltunk is együtt este csak ma reggel vettem észre. Ugye nem lehetek terhes?
2016. szept. 3. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Bevetted a gyógyszert, amint rájöttél erre? És melyik héten vagy a ciklusban?
2016. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Akkor lehetsz terhes. Ezert nem ajanljak a gyerekeknek a szexet.
2016. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen be vettem a gyogyszert reggel.
2016. szept. 3. 19:46
 4/8 A kérdező kommentje:
2 es nem vagyok gyerek ha nem anya vagyok
2016. szept. 3. 19:46
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Akkor tudhatnád, hogy a gyógyszer kihagyás ismét anyává tesz, pláne ha mellette még szexelsz is. Tuti kombó.
2016. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Eleve nem 100%-os az a védelem, amit a gyógyszer ad, és ráadásul nem is rendeltetésszerűen alkalmaztad...
2016. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, még hogy így az sok idióta mellett, kapj még értelmes választ..


Ha 12 órán belül bevetted, akkor elvileg nagy baj nem történhet. Ha épp a 2. levélnél jársz (én Dienille-t szedtem több évig), akkor az sem baj, ha a következővel együtt veszed be, tehát 24 órán belül, feltéve, hogy az azt megelőző héten rendesen szedted.

Viszont minden más esetben 1 hétig kiegészítő védekezés szükséges, és ha előző héten is együtt voltatok, akkor azzal meg már nem lehet mit kezdeni, tehát teherbe eshetsz/eshettél.


Ez a betegtájékoztatón van rajta, nézd meg a sajátodhoz tartozót.


A kockázat persze rendes szedés mellett is ott van, de igen minimális.. És ha netán elfelejted a gyógyszer, akkor sem nagy bizonyos helyzetekben.


#1

2016. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
9 hó kiderül :)
2016. szept. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!