Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A parommal babat tervezunk....

A parommal babat tervezunk. Ket nappal a menstruacio esedekessege elott voltunk egyutt, s 5 napja kesik a menzeszem. Mikor celszeru tesztet vegezni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az aktus után 14 nappal van elöször esélye a poritív tesztnek.
2016. szept. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Már nyugodtan tesztelhetsz.Nekem a menstruáció esedékes időpontja utàni 3 nappal már pozitívat mutatott a tesz. Drukkolok!☺
2016. szept. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most látom hogy menstruácio előtt voltatok együtt....akkor viszont az első válaszolóval értek egyet ☺ Mindenképpen megy a drukk hogy sikerüljön.
2016. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!!:)
2016. szept. 4. 14:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha csak akkor kezdtetek próbálkozni, akkor még tuti, hogy nem terhesség miatt késik. Ilyenkor (közvetlen menzesz esedékessége előtt) csak akkor lehet teherbe esni, ha valamiért eltolódott a peteérés, és pont akkor következik be az ovuláció. Ilyenkor persze megtermékenyüléstől függetlenül a menzesz is később fog megjönni, mert a menstruáció az ovulációhoz igazodik.

Én őszintén szólva nem hiszem, hogy pont most húzódott el annyira a peteérés, hogy akkor teherbe ess, de akár lehet. Ha még 3 hét múlva sem jön meg, akkor tesztelhetsz.

Ha viszont megjön, akkor új ciklus kezdődik, és onnantól kezdve lehet bátran próbálkozni.

2016. szept. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Elírtam, nem kell azért 3 hetet várnod, elég még 1-2 hét, és ha nem jön meg, tesztelj.
2016. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Ha kesik tesztelhetsz.:)
2016. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Remeljuk osszejon :))
2016. szept. 5. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!