Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Soha nem menstruáltam, kezelés...

Soha nem menstruáltam, kezeléssel fél éve majdnem mindig 30 napra megjön. Ez normálisnak tekinthető?

Figyelt kérdés

IR,PCOS, PM alulmüködés


mióta kezelnek már a 2. hónaptól mindig megjön, peteérés is igazolható, ami sosem volt és mensi sem


22L


2016. szept. 6. 22:09
 1/9 Eszter76 ***** válasza:
Igen, a 30 nap teljesen rendben van. Azt hiszem, 24-35 nap között van a normális tartomány.
2016. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jaj én olyan boldog vagyok :) már kezdek hozzá szokni, hogy van menstruációm :o :D
2016. szept. 6. 22:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor ahhoz is szokj hozzá, hogy az ilyen kérdéseket az orvossal biztosabb megbeszélni.
2016. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
decemberben megyek legközelebb :)
2016. szept. 6. 22:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsi vagyok: mi a kezelésed pontosan?
2016. szept. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

életmódváltás :)


fehérliszt,cukor, finomított élelmiszerek kiiktatása (150 g CH diéta)

sport

PM kezelése (letrox)

IR kezelése (Meforal)

D vitamin pótlás



miért? :)

2016. szept. 7. 10:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert volt egy ismerősöm, aki hasonlóképp örült, hogy végre menstruál, és aztán kiderült, hogy a kezelés nála a fogamzásgátlóban merült ki. Kicsit emlékeztetett rá ez a nagy öröm. De neked szerencséd van, jó orvoshoz kerültél, nagyon szép eredmény! :) Csak így tovább! :)


Amúgy pont ugyanez a problémám, azonos a kezelés is, és két szép, spontán fogant gyermekünk lett! :))) Nem utolsó sorban pedig egészségesebb is vagyok, mint előtte :)

2016. szept. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tokeletes.:)
2016. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen, 16 évesen engem is azzal akartak kezelni, de valamiért elleneztem pedig akkor még nem voltam jártas a témában :) sosem szedtem


gratulálok a gyerekekhez :) remélem ha eljön az én időm nekem is sikerülni fog a terhesség

2016. szept. 7. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!