Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9. dpo-n halvány pozi Gabriel...

-Fanni- kérdése:

9. dpo-n halvány pozi Gabriel teszt,11. dpo-n erősebb Gabriel pozi teszt.13. dpo-n negatív Gabriel teszt. Nem volt vérzés se fájdalom. Mi történt? Nagyon el vagyok keseredve.11. dpo tesztet felrakom.

Figyelt kérdés
[link]
2016. szept. 7. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Bármi történhetett.

Kezdve azzal, hogy akár terhes is lehetsz, csak épp amikor negatív lett, akkor pl. hígabb volt a minta. De lehet az is, hogy valami elkezdődött, és nem sikerült.


Ezért teljesen felesleges a peteéréstől a havi vérzésig minden napot tesztelgetéssel tölteni, mert csak idegbajt fogsz kapni.

Elég egy teszt, ha már késik, aztán irány a nőgyógyász, ha pozitív.

2016. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem egyértelmű pozitív ez.Mi lenne ha kipróbálnál egy facelle tesztet.Az elég megbízható,a gabriel nekem kétszer volt félreérthető.
2016. szept. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Igaza van az elsőnek,én is ezt csináltam és agybajt kaptam,még fel is idegesítettek,nézd meg a tesztem a kérdésben meg a pozi tesztem a 10.dpo-n,aztán elmentem hcg vérvételre,és ott is értetlenül nézték hogy nem vagyok terhes,pedig a tesztem pozitív lett.Akkor megfogadtam hogy elég volt.

2016. szept. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
100%-ban egyetértek az elsővel! Ami engem illet, engem egy trifázisos görbe melletti 12. Dpo-s halvány Facelle (!) utáni időben megjövő vérzés "szoktatott le" a nemvárt vérzés előtti tesztelésről...
2016. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az történt, hogy megy az ész nélküli tesztelés, majd csalódás. Kíméld meg magad, és akkor tesztelj, ha már késik!
2016. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Lehet, hogy sajnos én értelmeztem félre, pedig nekem ez egyértelmű pozinak tűnik. Sőt előtte 2 nappal is hasonlóan nézett ki
2016. szept. 7. 12:38
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet én látom rosszul,de mintha kicsit el lenne ázva ezt a teszt.
2016. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak száradási csík, ne haragudj!Az én gabriel tesztem a 13. dpon lett pozi,halványabb mint ezen a képen, de vastag, egyértelmű! A gabriel nem pozi ilyen hamar. Nekem a facelle a 10.dpon lett pozi, ami jó érzékeny, már elég erős pozitív volt amikor a gabrielem tök halvány.
2016. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
11.dpo-n vastag volt és rózsaszìn, csak halvány: [link]
2016. szept. 7. 14:42
 10/16 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul írtam az előző válaszomban a kép a 9.dpon készült
2016. szept. 7. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!