Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha mindig védekezünk lehetek...

Ha mindig védekezünk lehetek egyáltalán terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal mindig használunk óvszert,anélkül sosem csináltuk! Később pedig le is ellenőriztük,sosem szakadt ki. Így lehetek terhes,ha nén történt semmi a gumival?

2016. szept. 9. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Ha kesobb ellenorzitek amok mar szinte mindegy ha kiszakadt.. de szerencsere akkor ott az esemenyutáni tabletta. Van mar 72òrás is. Mondjuk azzal meg a gond az h en pl ketszer hasznaltam aztan masfel evig megsem jott. Most pedig 2ev utan jott ossze a gyerek.. szval azzal ovatosan. Akkor mar inkabb irass fogamzasgatlot.
2016. szept. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Ha helyesen használjátok, akkor szerintem isteni beavatkozás nélkül nem lehetséges. :)

35 éves vagyok, nem szedhetek fogigátlót, gyakorlatilag egész életemben gumit használtam, és csak akkor estem teherbe, amikor akartam.


A helyedben, ha annyira aggódsz, olyat vennék, ami kívül spermicid anyaggal van kezelve, és ha kiszakad, vagy "kiszökik", akkor is kisebb az esélye a terhességnek.

2016. szept. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha látsz valami betlehemi csillagot az égen, akkor talán.
2016. szept. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi is nagyon régóta azt használunk és sose szakadt ki, csúszott le, stb. nekem abszolút jó a tapasztalatom vele. kizártnak tartom, hogy ne észleljétek, hogy valami történt vele és mégis...
2016. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%-os vedekezes nincs, csak az onmegtartoztatas. Elmeletileg tehat lehetsz terhes barmelyik vedekezesi modszer mellett. Gyakorlatilag meg szinte teljesen lehetetlen, ha felelossegteljesen es korultekintoen vedekeztek.
2016. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!