Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Lányok! Volt olyan aki meglévő ciszta mellett lett terhes?

Van egy 4 cm-es cisztám, ezzel tisztában voltam eddig is. Várni akartam télig a műtéttel, viszont most teherbe estem. Ma vagyok 5+4 napos. Vannak olyanok, akik mar a teherbe esés elott is tudtak a cisztáról, és végül egeszseges babának adtak életet? Bevallalom kicsit aggodok, volt év elején egy terhességem, és ő sajnos elment. Bár a doki azt mondta hogy valószínűleg nem a ciszta miatt ment el, én azért most irtózatosan aggodok miatta.

2016. szept. 10. 10:38  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem is volt cisztám és előtte egy elhalt terhesség az orvosom azt mondta nem attól volt és hogy ha újra terhes leszek az nem fogja befolyásolni szóval ne aggódj

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. szept. 10. 10:52 Privát üzenet
Viszont, ha a ciszta átlépi az 5 cm-t, akkor meg kell műteni. Terhesen is. Ezzel számolj. (Hasonlóan járt egy rokonom, ugyanaz az orvosunk, aki nőgyógyász mellett onkológus is.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2016. szept. 10. 12:22 Privát üzenet
Nekem tele van a petefészek cisztával nehezen de össze jött a baba egy éven belül.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2016. szept. 10. 14:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2014-es változások után veszélyeztetett terhesség miatti táppénz mellett igénybe lehet e venni a meglévő gyerekre a GYES-t?
Munkába állhatok-e gyed és meglévő munkaviszony mellett egy másik cégnél és hány órát dolgozhatok?
Az lehetséges, hogy a babának nem a soron következő foga jön (a meglévő mellett), hanem 1-2 foggal odébb?
Második babával várandós kismamák hogy tudtok helytállni a már meglévő gyerek mellett amikor egész nap fáradtak vagytok?
Lehetséges fogamzásgátló mellett,2 negatív teszttel, meglévő havivérzéssel, hogy mindezek ellenére terhes legyek?
Estél már teherbe úgy hogy még nem jött meg a menstruációd az előző babád szülése óta? Hogy vetted észre hogy ismét babát vársz és mihez viszonyították az új baba várható...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!