Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Volt olyan aki meglévő...

Lányok! Volt olyan aki meglévő ciszta mellett lett terhes?

Figyelt kérdés
Van egy 4 cm-es cisztám, ezzel tisztában voltam eddig is. Várni akartam télig a műtéttel, viszont most teherbe estem. Ma vagyok 5+4 napos. Vannak olyanok, akik mar a teherbe esés elott is tudtak a cisztáról, és végül egeszseges babának adtak életet? Bevallalom kicsit aggodok, volt év elején egy terhességem, és ő sajnos elment. Bár a doki azt mondta hogy valószínűleg nem a ciszta miatt ment el, én azért most irtózatosan aggodok miatta.
2016. szept. 10. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt cisztám és előtte egy elhalt terhesség az orvosom azt mondta nem attól volt és hogy ha újra terhes leszek az nem fogja befolyásolni szóval ne aggódj
2016. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Viszont, ha a ciszta átlépi az 5 cm-t, akkor meg kell műteni. Terhesen is. Ezzel számolj. (Hasonlóan járt egy rokonom, ugyanaz az orvosunk, aki nőgyógyász mellett onkológus is.
2016. szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem tele van a petefészek cisztával nehezen de össze jött a baba egy éven belül.
2016. szept. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!