Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21. napi vérvétel eredményeim,...

21. napi vérvétel eredményeim, mennyire jók vagy rosszak? Csak szerdán kell beszélnem a dokival. Mind határon belül van, de az arányokat tekintve?

Figyelt kérdés

TSH: 1,4 uIU/ml (0,5-4,7)

T3: 4,02 pmol/ml (3,5 - 6,5)

T4: 15,6 pmol/ml (11,5 - 22,7)

anti-TPO: 50,5 U/l (0-60)

Prolaktin: 63,6 mU/l (40-530)

Progeszteron: 25,2 nmol/L (2,3-56)


Volt már valakinek hasonló értékei?Egy éve próbálkozunk babával.



2016. szept. 11. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Prolaktin nekemis ennyI volt es magasnak mondtak.

Nem kezdtem vele semmit es igyis sikerult.

A tobbi ertek sztem jò.

A papiron van valamelyik mellett csillag? Nekem megcsillagoztak, ami problèmás volt.. de az en orvosom a normalisra rosszat mondott a rosszra meg h " elmegy":)!

2016. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja es a T3 nekem 1,7 volt

TSH neked tokéletes

prolaktin értéktartománya nagyjából 70.8-566.8 mlU/L.

Szoval ez nalad picit alacsony De sztem abszolut nem gond es jo ertek.. gondolj bele h nekem meg magasat mondtak a hatvan valamennyire

Ostoba orvosok is vannak.

progeszteron mennyiségének a 21. napon (vagy akörül) 38,4 nmol/L felett kell lennie, ha nem eleg magas akkor hormonpotlassal oldjak meg.

1#:)

2016. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem rossz eredmény -
2016. szept. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs tennivalo, jo eredmeny.
2016. szept. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem volt megcsillagozva semmi, de a doki azt mta az nem elég, az arányokat is nézni kell. Bromocriptint szedek mert magas volt a prolaktinom de ezek szerint hat a gyszert és lement tőle. A ciklusaim 28 naposak voltak, de egy pár hónapja egyre csökken...27,26. Progeszteronra gondoltam, h nem-e alacsonyabb, de a telefonon annyit mondott a doki h jó érték. Köszönöm a válaszokat! Ha még valaki hozzá tud szólni szívesen olvasom! Köszönöm! A 3. napi vérvételnél is minden jó volt, csak a D vitamin volt túl alacsony, de már szedem azt is.
2016. szept. 12. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Progeszteron szerintem kicsit alacsony,mert peteérés után 38felett kellene lennie.Nekem 23 napon 21volt a progeszteronom így következő ciklusban ovu utántól Utrogestant kellett használnom 2x1-t és terhes vagyok 😊
2016. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen sztem is alacsonyabb, habár egyre emelkedik hónapról hónapra amióta szedem a Bromocriptint és a prolaktin meg megy lentebb. Gratulálok!
2016. szept. 13. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!